Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znajdź sterownię promu i porozmawiaj z Marvinem | Rozdział 7 - Skrzyżowanie poradnik Dead Island Riptide

Znajdź sterownię promu

To bardzo łatwe zadanie, albowiem wejście do sterowni promu znajduje się tuż obok miejsca, w którym spotkałeś się wcześniej z przywódcą więźniów (powyższy screen) - Znajdź sterownię promu i porozmawiaj z Marvinem - Rozdział 7 - Skrzyżowanie - Dead Island Riptide - poradnik do gry

To bardzo łatwe zadanie, albowiem wejście do sterowni promu znajduje się tuż obok miejsca, w którym spotkałeś się wcześniej z przywódcą więźniów (powyższy screen). Wyważ drzwi żeby odblokować sobie przejście.

Porozmawiaj z Marvinem

Zanim wejdziesz do sterowni dobrze byłoby zbadać całą przystań promu - Znajdź sterownię promu i porozmawiaj z Marvinem - Rozdział 7 - Skrzyżowanie - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Zanim wejdziesz do sterowni dobrze byłoby zbadać całą przystań promu. Zainteresuj się przede wszystkim dużymi zielonymi skrzyniami, albowiem skrywają one amunicję, materiały wybuchowe i mnóstwo innych przydatnych rzeczy. Po zbadaniu okolicy skieruj się do sterowni i porozmawiaj z uratowanym Marvinem na temat wykorzystania promu do opuszczenia tego miejsca. Pozostało ci już tylko zaczekać na przybycie reszty ocalałych do nowego obozowiska, co jest równoznaczne z zakończeniem opisywanego zadania.

Uwaga - Pamiętaj o tym, że za zaliczenie opisywanego głównego zadania jest przyznawana nagroda. Odszukaj więc w nowo odblokowanym obozowisku Sama Hardy'ego i odbierz od niego Chiński miecz wojenny.

Odblokowane główne zadanie: Oblężenie terminalu (zadanie to odblokowywane jest automatycznie w momencie ukończenia opisywanej misji).