Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przetrwaj atak | Rozdział 10 - Ewakuacja poradnik Dead Island Riptide

Przetrwaj atak

Tuż po zakończeniu cut-scenki rozpocznie się nowa bitwa z Hordą, której podstawowym utrudnieniem jest oczywiście to, że nie mogłeś się do niej odpowiednio przygotować - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Tuż po zakończeniu cut-scenki rozpocznie się nowa bitwa z Hordą, której podstawowym utrudnieniem jest oczywiście to, że nie mogłeś się do niej odpowiednio przygotować. Do atakowania pierwszej grupy potworów warto więc od razu przystąpić, zajmując się eliminowaniem oszalałych szwendaczy i oszalałych zarażonych.

W trakcie walk pamiętaj naturalnie o ratowaniu chwytanych przez zombiaki sojuszników - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry

W trakcie walk pamiętaj naturalnie o ratowaniu chwytanych przez zombiaki sojuszników. Nie ociągaj się z wykonywaniem tego typu czynności, albowiem ocaleli rozmieszczą się po całym dachu i w rezultacie dotarcie do niektórych osób może ci zająć trochę czasu.

Walcz do momentu pozbawienia Hordy pierwszego fragmentu paska siły - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Walcz do momentu pozbawienia Hordy pierwszego fragmentu paska siły. Dopiero teraz będziesz miał krótką chwilę na to żeby się przygotować. Radzę przede wszystkim zająć się postawieniem kilku ogrodzeń, choć jeśli wygospodarujesz jeszcze trochę wolnego czasu to możesz też rozrzucić po okolicy wszystkie posiadane miny.

1 - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry
Oprócz tego warto również - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Oprócz tego warto również:

  • Zapamiętać lokalizacje skrzyń z broniami oraz dodatkowym wyposażeniem (miny, granaty, amunicja, apteczki itp.). Większość z tych skrzyń znajduje się niedaleko drabiny, dzięki której dotarłeś po raz pierwszy na dach kina (północno-wschodni narożnik).
  • Zapamiętać lokalizacje interaktywnych dźwigni (screen 1). Pociągnięcie za każdą z dźwigni doprowadzi do pojawienia się na pewien czas w okolicy wyładowań.
  • Zainteresować się podwyższeniem z zamontowanym CKMem (screen 2). Nie sugeruj się tym, że CKM jest zwrócony w złą stronę, bo można do woli nim obracać. Ze stanowiska tego warto korzystać w najtrudniejszych momentach.
  • Odszukać wyrzutnię M72 LAW. Także i z tej broni warto skorzystać jedynie w najbardziej wymagających momentach bitwy, bo amunicja (rakiety M72) jest mocno limitowana.
W drugiej części bitwy również czekają Cię starcia z oszalałymi szwendaczami i oszalałymi zarażonymi - Przetrwaj atak - Rozdział 10 - Ewakuacja - Dead Island Riptide - poradnik do gry

W drugiej części bitwy również czekają Cię starcia z oszalałymi szwendaczami i oszalałymi zarażonymi. Większą uwagę przywiązuj do szybkiego pozbywania się potworów zeskakujących z najwyżej położonych partii dachu (powyższy screen), albowiem przed tego typu atakami nie można się w żaden sposób zabezpieczyć.

Zostało jeszcze 42% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie