Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Idź do wioski Halai | Rozdział 2 - Pionierzy poradnik Dead Island Riptide

Idź do wioski Halai

Musisz teraz powrócić do odgrodzonego obszaru znajdującego się w centralnej części Wioski Halai - Idź do wioski Halai - Rozdział 2 - Pionierzy - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Musisz teraz powrócić do odgrodzonego obszaru znajdującego się w centralnej części Wioski Halai. Polecam skorzystać z pojazdu zaparkowanego na zachód od zerwanej drogi i wyruszyć na południe, pozostając na głównej drodze prowadzącej w stronę Przystani Malika.

Na teren wioski rybackiej możesz oczywiście przedostać się na wiele różnych sposobów, przy czym ja polecam powrócić do odwiedzanego wcześniej Baru Hoyahoya i następnie wyruszyć na wschód - Idź do wioski Halai - Rozdział 2 - Pionierzy - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Na teren wioski rybackiej możesz oczywiście przedostać się na wiele różnych sposobów, przy czym ja polecam powrócić do odwiedzanego wcześniej Baru Hoyahoya i następnie wyruszyć na wschód. W trakcie przeprawy przez wioskę musisz się bardziej pilnować, bo oprócz standardowych zombiaków spotkasz też zapewne kilku zbirów i samobójców. Na szczęście z racji dysponowania dużym polem działania nie wszystkie potwory musisz zabijać. Tym, którym nie jesteś jeszcze w stanie stawić czoła, możesz uciec lub je po prostu ominąć. Podejdź ponownie do zamkniętej bramki prowadzącej do obozowiska ocalałych, kończąc tym samym opisywane zadanie oraz drugi rozdział gry.

Odblokowane główne zadanie: Zbawianie świętego (w celu odblokowania tego zadania musisz porozmawiać z Jacksonem w Wiosce Halai).