Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przedrzyj się przez tunele | Rozdział 6 - Tunele poradnik Dead Island Riptide

Przedrzyj się przez tunele

Zejdź po schodach znajdujących się przy wyłączonej pompie, docierając do włazu, dzięki któremu będziesz mógł przenieść się do Tuneli - Przedrzyj się przez tunele - Rozdział 6 - Tunele - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Zejdź po schodach znajdujących się przy wyłączonej pompie, docierając do włazu, dzięki któremu będziesz mógł przenieść się do Tuneli.

Uwaga - Tunele to pierwsza tak naprawdę większa lokacja w świecie gry, w trakcie przemierzania której nie będziesz mógł polegać na mapie okolicy. Poniższy opis uwzględnia w rezultacie wykonywanie także opcjonalnych czynności, czyli tych związanych z odnajdywaniem sekretów oraz przedmiotów potrzebnych do zaliczenia pobocznego zadania Lekcja historii zleconego przez doktora Kesslera.

Wysłuchaj rozmowy przez radio z Harlow i ruszaj prosto - Przedrzyj się przez tunele - Rozdział 6 - Tunele - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Wysłuchaj rozmowy przez radio z Harlow i ruszaj prosto. W trakcie przemierzania podziemnych tuneli warto wspomagać się flarami (polecam przydzielić im jeden ze slotów menu wyboru wyposażenia), tym bardziej, że po drodze dość regularnie będziesz odnajdywał kolejne tego typu obiekty. Co więcej, poleganie na flarach sprawi, że nie będziesz musiał wykonywać dodatkowych postojów, tak by bateria w latarce mogła się zregenerować. Po dotarciu do końcowej części tunelu wejdź do prawego pomieszczenia, czyli do pokoju sterowania.