Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania drużynowe poradnik Dead Island Riptide

Zadania drużynowe są jednym z wielu dodatkowych zajęć, których możesz się podjąć i polegają one na odnajdywaniu różnorakich surowców dla pozostałych ocalałych - Zadania drużynowe - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Zadania drużynowe są jednym z wielu dodatkowych zajęć, których możesz się podjąć i polegają one na odnajdywaniu różnorakich surowców dla pozostałych ocalałych. Podejmowanie się tych zleceń pozwala nie tylko na zdobywanie gotówki i punktów doświadczenia, ale również na zwiększanie poziomu energii życiowej sojuszników, wyposażanie ich w nowe bronie oraz poszerzanie oferty lokalnych handlarzy.

Do rozwiązywania zadań drużynowych warto przystąpić jak najwcześniej, tak by już w trakcie eksploracji świata gry na bieżąco być informowanym o odnajdywaniu wymaganych surowców. Zadania drużynowe rozpoczyna się i monitoruje z poziomu okna sterowanej postaci. Wybierz ostatnią zakładkę Drużyna, a następnie osobę, dla której chcesz rozpocząć zadanie drużynowe.

Z każdym z sojuszników powiązane są trzy zadania drużynowe i każde kolejne jest oczywiście trudniejsze od poprzedniego. Do rozwiązywania nowego zadania dla danej osoby możesz przystąpić dopiero po zaliczeniu poprzedniego. Z oczywistych względów nie możesz też zaliczać zadań drużynowych dotyczących sterowanej aktualnie postaci (czyli jeśli np. grasz Purną to jej misje będą zablokowane).

Uwaga - Niektóre zadania drużynowe stają się dostępne dopiero w dalszej części gry, np. po spotkaniu nowych ocalałych czy zaliczeniu jakiejś ważnej misji. Pamiętaj ponadto o zaliczeniu zadań dla Harlow Jordan, Wayne'a i Sama Hardy'ego zanim postacie te na stałe zostaną odłączone od drużyny.