Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabij wszystkie potwory | Rozdział 3 - Zbawianie świętego | Dead Island Riptide poradnik Dead Island Riptide

Zabij wszystkie potwory

Po dotarciu do misjonarza okaże się, że jest on otoczony przez zombiaki - Zabij wszystkie potwory | Rozdział 3 - Zbawianie świętego | Dead Island Riptide - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Po dotarciu do misjonarza okaże się, że jest on otoczony przez zombiaki. Nie zeskakuj na dół, albowiem wśród standardowych nieumarłych znajduje się także bardzo potężny ogr. Ta unikalna odmiana zombiaka łączy w sobie najlepsze cechy zarażonych (szybkość przemieszczania się) oraz zbirów (wysoka wytrzymałość i odporność na odepchnięcia), a na dodatek jest w stanie regenerować się po udanych atakach. Najlepiej będzie w rezultacie zlikwidować ogra z odległości, używając na przykład broni palnej czy dość często odnajdywanych koktajli Mołotowa (kilka z nich zawsze odnajdziesz w Obozie Przetrwania Paradise).

Dopiero po wyeliminowaniu ogra skup się na eliminacji pozostałych zombiaków - Zabij wszystkie potwory | Rozdział 3 - Zbawianie świętego | Dead Island Riptide - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dopiero po wyeliminowaniu ogra skup się na eliminacji pozostałych zombiaków. Jako że nie stanowią one dużego wyzwania możesz już zeskoczyć na niższy poziom i pozbyć się ich w bezpośredniej walce. Po oczyszczeniu okolicy podejdź do Marcusa Villi żeby zakończyć to zadanie.

Uwaga - Pamiętaj o tym, że za zaliczenie opisywanego głównego zadania jest przyznawana nagroda. Przy kolejnej wizycie w obozie ocalałych w Wiosce Halai nie zapomnij więc odwiedzić Jacksona, otrzymując od niego Pazury. Jackson odblokuje ponadto pełny dostęp do wspomnianego obozowiska.

Odblokowane główne zadanie: Tam, gdzie żyją umarli (w celu odblokowania tego zadania musisz porozmawiać z Marcusem Villą w Wiosce Halai).