Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zanieś lek Hadisi i porozmawiaj z Batramem | Rozdział 3 - Zasoby naturalne poradnik Dead Island Riptide

Zanieś lek Hadisi

Możesz już powrócić do Hadisi, czyli do tubylca stojącego przy chatce Marcusa Villi znajdującej się w Wiosce Mataka - Zanieś lek Hadisi i porozmawiaj z Batramem - Rozdział 3 - Zasoby naturalne - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Możesz już powrócić do Hadisi, czyli do tubylca stojącego przy chatce Marcusa Villi znajdującej się w Wiosce Mataka. Tak jak wcześniej, musisz dopłynąć do celu od południowej strony i skorzystać z drabiny. Zainicjuj rozmowę z Hadisi, który nie będzie chciał uwierzyć w skuteczność dostarczonej kory i odeśle Cię do swojego ojca.

Porozmawiaj z Batramem

Wejdź do chatki misjonarza i porozmawiaj ze stojącym po prawej stronie Batramem - Zanieś lek Hadisi i porozmawiaj z Batramem - Rozdział 3 - Zasoby naturalne - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Wejdź do chatki misjonarza i porozmawiaj ze stojącym po prawej stronie Batramem. Mężczyzna w trakcie rozmowy wyrazi zgodę na zabranie z chatki rzeczy należących do Marcusa Villi, ale tym zajmiesz się już w kolejnym głównym zadaniu. Uwaga - Nie zapomnij odebrać od Batrama nagrody za zaliczenie misji - będzie to 5 noży do rzucania. Z mężczyzną możesz ponadto pohandlować (jego specjalizacja to sprzedaż broni plemiennej).

Odblokowane główne zadanie: Rytuał (zadanie to odblokowywane jest automatycznie w momencie ukończenia opisywanej misji).