Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Trevor Rogers | Zadania drużynowe poradnik Dead Island Riptide

Trevor Rogers

Najlepszy sprzęt dla Trevora Rogersa I

Informacje na temat zadania:

  1. Poziom trudności - 1/5
  2. Zleceniodawca: brak

Założeniem tego zadania jest odnalezienie trzech kawałków drutu i dostarczenie ich Trevorowi Rogersowi. Drut to jeden z pospolitych surowców wykorzystywanych również do modyfikowania broni, tak więc musisz dokładnie badać okolicę i dbać o otwieranie wszystkich odnajdywanych pojemników, a prędzej czy później zgromadzisz wymagane trzy sztuki. Nagrodą za zaliczenie zadania jest dostęp do lepszych przedmiotów w obniżonej cenie w sklepie Trevora.

Najlepszy sprzęt dla Trevora Rogersa II

Informacje na temat zadania:

  1. Poziom trudności - 3/5
  2. Zleceniodawca: brak

Założeniem tego zadania jest odnalezienie czterech porcji mięsa topielca i dostarczenie ich Trevorowi Rogersowi. Mięso topielca to nieco rzadszy surowiec, odnajdywany zarówno przy ciałach pokonanych topielców, jak i w trakcie swobodnej eksploracji świata gry. Musisz się w rezultacie uzbroić w cierpliwość. Nagrodą za zaliczenie zadania jest dostęp do lepszych przedmiotów w obniżonej cenie w sklepie Trevora.

Najlepszy sprzęt dla Trevora Rogersa III

Informacje na temat zadania:

  1. Poziom trudności - 4/5
  2. Zleceniodawca: brak

Założeniem tego zadania jest odnalezienie trzech płytek drukowanych i dostarczenie ich Trevorowi Rogersowi. Płytki drukowane to jeden z rzadszych surowców, za którym warto rozglądać się przede wszystkim podczas eksploracji Martwych Stref. Nagrodą za zaliczenie zadania jest dostęp do lepszych przedmiotów w obniżonej cenie w sklepie Trevora.