Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabij wszystkie zombie | Rozdział 5 - Zmiana planów poradnik Dead Island Riptide

Zabij wszystkie zombie

Dobrą wiadomością jest to, że na chwilę obecną nie czeka Cię starcie z pełnoprawną Hordą, a jedynie bitwa ze średniej wielkości grupą zombiaków, w skład której wejdą szwendacze oraz zarażeni - Zabij wszystkie zombie - Rozdział 5 - Zmiana planów - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dobrą wiadomością jest to, że na chwilę obecną nie czeka Cię starcie z "pełnoprawną" Hordą, a jedynie bitwa ze średniej wielkości grupą zombiaków, w skład której wejdą szwendacze oraz zarażeni. Atak nadejdzie z północno-wschodniej strony i jeśli rozstawiłeś ogrodzenia to skutecznie spowolnią one natarcie zombiaków. Co więcej, jeżeli ogrodzenia znajdują się pod napięciem (zaliczone poboczne zadanie Elektryfikacja), to potwory będą odnosiły obrażenia podczas prób przebicia się do obozowiska.

Nie licz oczywiście na to, że ogrodzenia całkowicie powstrzymają zombiaki (po pewnym czasie zostaną przerwane), aczkolwiek dzięki nim będziesz mógł łatwiej skupiać się na ochranianiu wrażliwych miejsc - Zabij wszystkie zombie - Rozdział 5 - Zmiana planów - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Nie licz oczywiście na to, że ogrodzenia całkowicie powstrzymają zombiaki (po pewnym czasie zostaną przerwane), aczkolwiek dzięki nim będziesz mógł łatwiej skupiać się na ochranianiu wrażliwych miejsc. W trakcie walk pamiętaj oczywiście o pilnowaniu poczynań swoich sojuszników i ratowaniu tych osób, które siłują się z zombiakami. Zadanie zostanie zakończone w momencie pozbycia się wszystkich żywych trupów.

Odblokowane główne zadanie: Ciężki sprzęt (zadanie to odblokowywane jest automatycznie w momencie ukończenia opisywanej misji).