Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porozmawiaj z Trevorem i wysadź most | Rozdział 1 - Powrót do rzeczywistości poradnik Dead Island Riptide

Porozmawiaj z Trevorem

Wykonaj na początek wszystkie standardowe czynności, czyli napraw bronie i podlecz sterowaną postać - Porozmawiaj z Trevorem i wysadź most - Rozdział 1 - Powrót do rzeczywistości - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Wykonaj na początek wszystkie standardowe czynności, czyli napraw bronie i podlecz sterowaną postać. Odszukaj teraz w obozie Trevora Rogersa i zbliż się do niego by zainicjować rozmowę. Od sojusznika otrzymasz pistolet sygnałowy oraz nowe rozkazy dotyczące wysadzenia głównego mostu do obozowiska.

Wysadź most

Musisz szybko działać, bo w stronę obozowiska zmierza nowa, dość liczna grupa zarażonych - Porozmawiaj z Trevorem i wysadź most - Rozdział 1 - Powrót do rzeczywistości - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Musisz szybko działać, bo w stronę obozowiska zmierza nowa, dość liczna grupa zarażonych. Pobiegnij na zachód, czyli w stronę głównego mostu. Wyceluj z pistoletu sygnałowego w pokazane na powyższym screenie wybuchowe beczki. Odsuń się na bezpieczną odległość i zaczekaj na eksplozję, która zniszczy most. Uwaga - jeżeli jacyś zarażeni zdołali się w międzyczasie do Ciebie zbliżyć to koniecznie się nimi zajmij, pomagając sobie kopnięciami do ich odpychania. Zniszczenie mostu jest równoznacznie z zakończeniem tego rozdziału i wyświetleniem nowej cut-scenki, przy czym nie zapomnij po wszystkim powrócić do Trevora Rogersa żeby odebrać nagrodę za wykonanie zadania (jest nią Gwoździowiec).

Odblokowane główne zadanie: Nowe początki (w celu odblokowania tego zadania musisz porozmawiać z Harlow w Obozie Przetrwania Paradise).