Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W zasięgu | Poboczne zadania - Dżungla poradnik Dead Island Riptide

W zasięgu

Informacje na temat zadania:

  1. Poziom trudności - 4/5
  2. Zleceniodawca: Miya (Dżungla)
  3. Nagroda: Duża Siekiera Klinowa
Szansa na rozpoczęcie tego pobocznego zadania pojawia się po rozpoczęciu eksploracji bagien - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Szansa na rozpoczęcie tego pobocznego zadania pojawia się po rozpoczęciu eksploracji bagien. Skieruj się mianowicie do północnej części bagien. Na północny-wschód od Wraku helikoptera i na północny-zachód od Jaskini Tuluga powinieneś natrafić na niewielkie obozowisko, w którym przebywa Miya. Zainicjuj rozmowę z tą postacią. Miya przekaże ci lokalizator i poprosi Cię o odnalezienie zrzuconych wojskowych skrzyń z zaopatrzeniem.

Znajdź skrzynie ze zrzutu wojskowego

Do zbadania są w sumie trzy miejsca - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Do zbadania są w sumie trzy miejsca. Wszystkie skrzynie zrzucono na bagnach i zaczniemy od tej wysuniętej najbardziej na zachód. Do celu najlepiej oczywiście dotrzeć łódką. Po zbliżeniu się do oznaczonego kolorem zielonym obszaru wysiądź z łodzi i przystąp do eliminacji szwendaczy, zarażonych oraz pływaków. Na sam koniec zostaw sobie pojedynczego topielca. Potwora tego mógłbyś oczywiście próbować ominąć (jest bardzo powolny), ale lepiej jednak jest go zabić (moja rekomendacja to użycie materiałów wybuchowych).

1 - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry
Wejdź teraz do oznaczonego obszaru - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Wejdź teraz do oznaczonego obszaru. Spadochron ze skrzynią odnajdziesz tuż przy skałach. Otwórz skrzynię, zabierając z niej koktajle Mołotowa, średnią apteczkę oraz przede wszystkim prowiant.

Powróć do łodzi i wyrusz na wschód, a konkretnie w stronę największego zielonego obszaru - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Powróć do łodzi i wyrusz na wschód, a konkretnie w stronę największego zielonego obszaru. Do nowej skrzynki możesz dotrzeć z północy lub z południa. Ja proponuję zdecydować się na przeprawę od północnej strony. Podpłyń mianowicie do brzegu i zlokalizuj liany, dzięki którym przedostaniesz się na górną ścieżkę.

Ruszaj na południe - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Ruszaj na południe. Zachowaj ostrożność, bo po zbliżeniu się do obszaru ze skrzynką oprócz dużej grupy standardowych nieumarłych spotkasz też pojedynczego zbira. Możesz się tu zachować w taki sam sposób jak wcześniej, czyli ominąć "elitarnego potwora" lub się z nim rozprawić (broń palna, materiały wybuchowe).

2 - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry
Podejdź do miejsca, w którym przebywał (lub nadal przebywa) zbir i skręć na zachód, odnajdując wąskie przejście przy krzakach - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Podejdź do miejsca, w którym przebywał (lub nadal przebywa) zbir i skręć na zachód, odnajdując wąskie przejście przy krzakach. Nowa skrzynia jest ukryta przy skałach. Otwórz ją, zabierając z niej dwie miny wybuchowe oraz prowiant.

Powróć do łodzi i ruszaj w stronę ostatniej trzeciej skrzyni, czyli tej, która jest wysunięta najbardziej na wschód - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Powróć do łodzi i ruszaj w stronę ostatniej trzeciej skrzyni, czyli tej, która jest wysunięta najbardziej na wschód. Po zbliżeniu się do oznaczonego kolorem zielonym obszaru wysiądź z łodzi. Najpierw zajmij się zwykłymi przeciwnikami (uwaga na sprintujących pływaków!), a na koniec zainteresuj się topielcem.

3 - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry
Poszukiwana skrzynka jest na dachu jednej z przyczep kempingowych - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Poszukiwana skrzynka jest na dachu jednej z przyczep kempingowych. Jako że przyczepa ta nie ma żadnych drabinek musisz przejść po powalonym drzewie sąsiadującym z przyczepą, a następnie odwrócić się i na nią wskoczyć. Otwórz skrzynię, zabierając z niej dwa granaty oraz prowiant.

Zabierz zapasy do Miyi

Pozostało ci już tylko powrócić z odnalezionym prowiantem do obozowiska w północnej części bagien, w którym przebywa Miya - W zasięgu - Poboczne zadania - Dżungla - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pozostało ci już tylko powrócić z odnalezionym prowiantem do obozowiska w północnej części bagien, w którym przebywa Miya. Przekaż kobiecie znalezione zapasy, otrzymując w zamian nagrodę w postaci Dużej Siekiery Klinowej.

Odblokowane poboczne zadanie: Co za dużo, to niezdrowo (w celu odblokowania tego zadania musisz ponownie porozmawiać z Miyą w obozowisku w Dżungli).