Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamontuj silnik na łodzi | Rozdział 2 - Nowe początki poradnik Dead Island Riptide

Zamontuj silnik na łodzi

Podnieś silnik łodzi, wyjdź z warsztatu i wyrusz z powrotem w stronę odkrytej niedawno łodzi - Zamontuj silnik na łodzi - Rozdział 2 - Nowe początki - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Podnieś silnik łodzi, wyjdź z warsztatu i wyrusz z powrotem w stronę odkrytej niedawno łodzi. Po drodze wpadniesz zapewne na nowe zombiaki. Warto rzucać silnikiem w potwory (nie zostanie w ten sposób uszkodzony), a następnie je dobijać i wznawiać przemarsz.

Po dotarciu do łodzi ustaw się w miejscu, w którym montuje się silnik i wciśnij klawisz/przycisk interakcji - Zamontuj silnik na łodzi - Rozdział 2 - Nowe początki - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Po dotarciu do łodzi ustaw się w miejscu, w którym montuje się silnik i wciśnij klawisz/przycisk interakcji. Omawiana zadanie dobiegnie w tym momencie końca. Wysłuchaj rozmowy radiowej z Harlow, po zakończeniu której automatycznie odblokowana zostanie nowa główna misja.

Uwaga - Pamiętaj o tym, że za zaliczenie opisywanego głównego zadania jest przyznawana nagroda. Przy kolejnej wizycie w Obozie Przetrwania Paradise nie zapomnij więc odwiedzić Harlow, otrzymując od niej rzadką broń białą (Shillelagh).

Odblokowane główne zadanie: Pionierzy (zadanie to odblokowywane jest automatycznie w momencie ukończenia opisywanej misji).