Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niespokojne wody | Zlecenia kaperskie w Assassin's Creed 3 Remastered Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Niespokojne wody, to nazwa kolejnego zlecenia kaperskiego w grze Assassin's Creed 3 Remastered. Poniżej znajdziesz opis przejścia misji:

Niespokojne wody

Po rozpoczęciu misji uniknij fali zalewającej okręt, a następnie udaj się do zaznaczonego na zielono okręgu - Niespokojne wody | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry
  • Cel dodatkowy: Nie przekrocz limitu 50% uszkodzeń.

Po rozpoczęciu misji uniknij fali zalewającej okręt, a następnie udaj się do zaznaczonego na zielono okręgu. Zostaniesz tam zaatakowany przez trzy duże okręty.

Twoim celem jest zniszczenie ich, nie odnosząc zbyt dużych obrażeń - Niespokojne wody | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Twoim celem jest zniszczenie ich, nie odnosząc zbyt dużych obrażeń. Żeby to osiągnąć, warto zakupić wcześniej w porcie dwa ulepszenia: drewniane wsporniki kadłuba oraz kulę ognistą. Pierwszy zwiększy wytrzymałość Aquilli, a drugi umożliwi szybsze niszczenie wrogich okrętów. Bez tych dodatków walka będzie dużo trudniejsza.