Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skrzynie | Znajdźki w Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

W poniższym rozdziale poradnika Assassin's Creed 3 Remastered znajdziesz opis, jak odnajdywać znajdźki w grze - Skrzynie. Przygotowaliśmy mapy, które dokładnie przedstawią lokację sekretów.

Skrzynie w Assassin's Creed 3

Skrzynie to małe pudełka zawierające różnego rodzaju przydatne skarby - Skrzynie | Znajdźki w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Skrzynie to małe pudełka zawierające różnego rodzaju przydatne skarby. Możesz w nich znaleźć zarówno złoto, jak i schematy nowych broni i przedmiotów. Część jest otwarta, ale inne wymagają użycia wytrychów, których obsługi nauczysz się już podczas pierwszej sekwencji. Aby znaleźć wszystkie skarby, skorzystaj z umieszczonej poniżej mapki lub kup mapę w dowolnym sklepie w Bostonie czy Nowym Jorku.

UWAGA! Żeby znaleźć ostatnią skrzynię, musisz wykonać wszystkie misje wyzwalania dzielnic, a następnie udać się do karczmy w Bostonie. Będzie oznaczona na mapie ikoną wspomnianych misji. Poszukiwane pudła ukryto na piętrze budynku.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie