Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wieszać ludzi na drzewie w Assassin's Creed 3? Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

W grze Assassin's Creed III Remastered istnieje możliwość łapania wrogów na linę i zawieszanie ich na drzewach. Sztuczka jednak jest słabo wytłumaczona w grze - z pomocą przychodzi nasz poradnik, który wyjaśnia, jak wieszać ludzi na drzewie.

Najpierw, musisz mieć w swoim ekwipunku liny - Jak wieszać ludzi na drzewie w Assassins Creed 3? - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Najpierw, musisz mieć w swoim ekwipunku liny. Kupisz je u handlarzy i początkowo, możesz mieć maksymalnie 5 lin przy sobie. Gdy już je zakupisz, udaj się na drzewo i poczekaj, aż jakikolwiek wróg znajdzie się w twoim zasięgu.

Wybierz teraz przeciwnika i rzuć w niego linę, a następnie od razu naciśnij przycisk odpowiedzialny za cofnięcie się do tyłu - Jak wieszać ludzi na drzewie w Assassins Creed 3? - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Wybierz teraz przeciwnika i rzuć w niego linę, a następnie od razu naciśnij przycisk odpowiedzialny za cofnięcie się do tyłu. Dzięki temu, twoja postać złapie wroga i zawiesi go na drzewie. Kluczem do sukcesu jest umiejętnie naciśnięcie przycisk odpowiedzialnego za cofnięcie się i przytrzymanie go przez chwilę. Wieszanie wrogów na drzewie to efektowna i skuteczna metoda, na szybkie unieszkodliwienie pojedynczego przeciwnika.