Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozbudowa osady w Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Nowością w serii jest możliwość rozbudowy osady. Wszystko o tej interesującej mechanice w grze Assassin's Creed III Remastered poniżej!

Rozbudowa osady

Po tym jak zamieszkasz w posiadłości Achillesa, otrzymasz możliwość przekształcenia pobliskiego terytorium w małą osadę - Rozbudowa osady w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Po tym jak zamieszkasz w posiadłości Achillesa, otrzymasz możliwość przekształcenia pobliskiego terytorium w małą osadę. Aby to zrobić, musisz najpierw odnaleźć ludzi chętnych do zamieszkania w tej okolicy. Będą oni automatycznie zaznaczani na twojej mapie, wraz z kolejnymi postępami w grze.

Przed dołączeniem do twojej małej wioski, każda z osób poprosi cię o rozwiązanie jej małego problemu - Rozbudowa osady w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Przed dołączeniem do twojej małej wioski, każda z osób poprosi cię o rozwiązanie jej małego problemu. Czasami będą to agresywni kłusownicy, a innym razem rwąca rzeka z wodospadem. Ich szczegółowy opis znajdziesz w dalszej części działu, wraz z kolejnością pojawiania się misji na mapie. Część wymaga zaliczenia głównych sekwencji, wiec zajmij się nimi, gdy nie znajdziesz kolejnego zadania.