Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Broń dystansowa | Ciche zabójstwa w Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Arsenał Connora nie kończy się na broni białej, czy ukrytych ostrzach. Możesz w walce wykorzystać również broń dystansową, co zostało opisane w poniższym rozdziale.

Broń dystansowa

Poza ukrytymi ostrzami bohater może również wykorzystać do cichego zabójstwa broń dystansową - Broń dystansowa | Ciche zabójstwa w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Poza ukrytymi ostrzami bohater może również wykorzystać do cichego zabójstwa broń dystansową. Do tej grupy zaliczają się łuk, zatrute strzałki oraz linka z zamocowanym sztyletem. Używa się ich w ten sam sposób jak pistoletów, ale różnica jest tak, że nie wywołują hałasu. Cechą charakterystyczną wspomnianej linki, jest możliwość powieszania na niej wybranego wroga.

Aby wykonać tą efektowną akcję, należy przyczaić się na prostej, wiszącej nad przeciwnikiem gałęzi lub drewnianej belce, a następnie przytrzymać przycisk strzelania - Broń dystansowa | Ciche zabójstwa w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Aby wykonać tą efektowną akcję, należy przyczaić się na prostej, wiszącej nad przeciwnikiem gałęzi lub drewnianej belce, a następnie przytrzymać przycisk strzelania. Jak tylko Connor wystrzeli pocisk, przechyl lewą gałkę analogową w swoją stronę. Bohater zeskoczy wtedy na dół, podciągając wroga do góry.