Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misje poboczne - typy i ich lokalizacja | Solucja Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Kolejny dział naszego poradnika do gry Assassin's Creed 3 Remastered zawiera opis misji pobocznych. W tym rozdziale poznasz typy misji i ich lokalizacje.

Misje poboczne

Misje poboczne w Assassins Creed III dzielą się na trzy kategorie: misje dostawy, misje kurierskie oraz misje zabójstw - Misje poboczne - typy i ich lokalizacja | Solucja Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Misje poboczne w Assassin's Creed III dzielą się na trzy kategorie: misje dostawy, misje kurierskie oraz misje zabójstw. Ich zleceniodawcy przebywają w Nowym Jorku, Bostonie oraz na Pograniu.

Misje zabójstw polegają na zabijaniu wskazanych przez zleceniodawców celów. W każdym zadaniu masz kilku mężczyzn do zlikwidowania, którzy zostaną automatycznie zaznaczeni na mapie lokacji. Gdy ostatni z nich zginie, odbierz nagrodę, a zlecenie dobiegnie końca.

Misje dostawy to proste zadania polegające na dostarczaniu różnym osobom potrzebnych im przedmiotów. Wszystkie składniki niezbędne do zaliczenia zleceń można kupić w sklepie, wytworzyć lub zdobyć poprzez polowania. Gdy zdobędziesz przedmioty, osoby ich potrzebujące zostaną ponownie zaznaczone na dostępnej w grze mapie.

Misje kurierskie polegają na dostarczeniu listów zaznaczonym na mapie osobom. Wystarczy, że porozmawiasz ze wskazanym celem, a Connor automatycznie wręczy mu przesyłkę. Po dostarczeniu wszystkich paczek, wróć do zleceniodawcy i odbierz nagrodę.

Ich szczegółową lokalizację znajdziesz ma umieszczonych poniżej mapkach.

Mapa Bostonu

1 - Misje poboczne - typy i ich lokalizacja | Solucja Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry
Misja dostawy - Misje poboczne - typy i ich lokalizacja | Solucja Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Misja dostawy

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie