Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bieg swobodny | Eksploracja w Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Connor jest bardzo sprawnym łowcą, który potrafi wspinać się po drzewach, czy budynkach. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje o biegu swobodnym w Assassin's Creed 3 Remastered.

Bieg swobodny

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, również w Assassins Creed III główny bohater posiada zdolność tzw - Bieg swobodny | Eksploracja w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, również w Assassin's Creed III główny bohater posiada zdolność tzw. swobodnego biegu. Przytrzymując przypisany jej przycisk, może przeskakiwać miedzy dachami budynków, wspinać się na drzewa czy szybko omijać przeszkody. W najnowszej odsłonie system ten został usprawniony, by jak najrzadziej zdarzały się niezaplanowane akrobacje.

Podczas biegu swobodnego Connor nigdy nie wykona automatycznie takiego skoku, który może spowodować upadek oraz utratę zdrowia - Bieg swobodny | Eksploracja w Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Podczas biegu swobodnego Connor nigdy nie wykona automatycznie takiego skoku, który może spowodować upadek oraz utratę zdrowia. Aby zeskoczyć z dużej wysokości, niezbędne jest wciśnięcie przycisku skoku. Tego samego guzika możesz również użyć do szybszej wspinaczki, a jeśli go przytrzymasz i nabiegniesz na niską przeszkodę, twój bohater bardzo szybko ją przeskoczy.