Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W środku nocy | Zlecenia kaperskie w Assassin's Creed 3 Remastered Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

W środku nocy, to nazwa kolejnego zlecenia kaperskiego w grze Assassin's Creed 3 Remastered. Poniżej znajdziesz opis przejścia misji:

W środku nocy

Na początku zadania cały czas płyń za wskazanym okrętem, trzymając się wybrzeża po lewej - W środku nocy | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry
  • Cel dodatkowy: Ogranicz do 25% uszkodzenia związane z otoczeniem.

Na początku zadania cały czas płyń za wskazanym okrętem, trzymając się wybrzeża po lewej. Z opuszczonymi do połowy żaglami nie powinieneś mieć większych problemów, by uniknąć zderzenia ze skałami.

Po wyjściu na bardziej otwarte morze zostaniesz zaatakowany z dwóch stron przez Brytyjskie okręty - W środku nocy | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Po wyjściu na bardziej otwarte morze zostaniesz zaatakowany z dwóch stron przez Brytyjskie okręty. Skręć wtedy w lewo i pływając w kółko strzelaj w przeciwników. Mniejsze statki niszcz folgierzami, a większe za pomocą zwykłych armat. Po wysadzeniu ostatniego wroga, misja dobiegnie końca.