Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak podsłuchiwać, aby nie dać się złapać w Assassin's Creed 3? Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Podsłuchiwanie w Assassin's Creed 3 Remastered jest niezbędne, by ukończyć niektóre misje. Niestety, Connor czasem może zostać nakryty i w rezultacie możemy mieć nieliche kłopoty. Na pomoc przychodzi poniższa strona poradnika, która omawia, jak podsłuchiwać, by nie dać się złapać.

Podsłuchiwanie polega na tym, abyś zbliżył się do grupy dwóch lub więcej postaci, by słyszeć co do siebie mówią - Jak podsłuchiwać, aby nie dać się złapać w Assassins Creed 3? - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Podsłuchiwanie polega na tym, abyś zbliżył się do grupy dwóch lub więcej postaci, by słyszeć co do siebie mówią. Aby podsłuchiwać swój cel, musisz znajdować się w odpowiednim zasięgu, co bywa czasem kłopotliwe. Stacjonarne cele wymagają od ciebie, byś po prostu schował się kawałek od wroga i spokojnie czekał, aż Connor zbierze dostateczne informacje.

Dużo bardziej kłopotliwe są mobilne grupy, które wymagają od ciebie, byś szedł za nimi i ciągle pozostawał w zasięgu. Musisz chować się za kolejnymi obiektami i unikać spojrzenia wrogów, by nie zostać wykrytym. Wykrycie przeważnie przerywa zadanie i musisz powtarzać wszystko od nowa. Przydatne w podsłuchiwaniu jest m.in. wtapianie się w tłum i skakanie po dachach. Często masz również sporo czasu na podsłuchiwanie, więc nie staraj się przyspieszyć niektórych wydarzeń i spokojnie śledź swój cel. Gdy to tylko możliwe, korzystaj również z krzaków i stogów siana.