Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Serie ciosów | System walki w Assassin's Creed 3 Remastered Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Główny bohater, Connor w Assassin's Creed 3 Remastered jest sprawnym wojownikiem. Może on łączyć ciosy w serie, co dokładnie opisaliśmy na kolejnej stronie poradnika.

Serie ciosów

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się dużej grupy wrogów, jest wykonywanie wspomnianych wcześniej serii ciosów - Serie ciosów | System walki w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się dużej grupy wrogów, jest wykonywanie wspomnianych wcześniej serii ciosów. Możesz je zastosować po każdym udanym kontrataku. Podczas gdy twój bohater będzie zabijał jednego z przeciwników, skieruj lewą gałkę analogową w stronę kolejnego napastnika, wciskając cały czas przycisk ataku. Connor błyskawicznie zabije wtedy wskazany cel. Powtórz to samo w trakcie animacji zabójstwa, a przeskoczysz szybko do kolejnej ofiary. Możesz w ten sposób pozbyć się wszystkich wrogów. Pamiętaj tylko, aby korzystać z przycisku parowania, jeśli zobaczysz nad jakimś żołnierzem czerwony trójkąt! Jak tego nie zrobisz, seria zostanie przerwana.