Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sekwencja 5 - W ukryciu | Solucja Assassin's Creed 3 Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Poniższy rozdział naszej solucji do Assassin's Creed 3 Remastered zawiera opis przejścia misji wątku głównego W ukryciu. Dodatkowo, opisaliśmy wszystkie cele dodatkowe w zadaniu.

Sekwencja 5 - W ukryciu

Aby odnaleźć odpowiednie wyjście, na rozwidleniach dróg, podążaj za uciekającymi szczurami - Sekwencja 5 - W ukryciu | Solucja Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Aby odnaleźć odpowiednie wyjście, na rozwidleniach dróg, podążaj za uciekającymi szczurami. Powinieneś skręcać w następujący sposób: lewo, lewo, prawo. Po drodze zapalaj również mijane kaganki, wciskając przycisk interakcji. Łatwiej ci będzie zawrócić w przypadku błędu.

Na końcu znajdziesz zamknięte drzwi, które musisz otworzyć wytrychem - Sekwencja 5 - W ukryciu | Solucja Assassins Creed 3 - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Na końcu znajdziesz zamknięte drzwi, które musisz otworzyć wytrychem. Zrób to tak samo, jak w poprzednich sekwencjach. Na początku kręć lewą, a następnie prawą gałką analogową, aż zamek zaskoczy. Gdy tak się stanie, cały czas przytrzymując oba analogi, wciskaj szybko przycisk swobodnego biegu. Po otwarciu drzwi misja dobiegnie końca.