Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Druzgocący upadek | Zlecenia kaperskie w Assassin's Creed 3 Remastered Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Druzgocący upadek, to nazwa kolejne jego zlecenia kaperskiego w grze Assassin's Creed 3 Remastered. Poniżej znajdziesz opis przejścia misji:

Druzgocący upadek

Jak rozpocznie się misja, otrzymasz zadanie zniszczenia czterech statków korsarzy - Druzgocący upadek | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry
  • Cel dodatkowy: Limit uszkodzeń - 25%

Jak rozpocznie się misja, otrzymasz zadanie zniszczenia czterech statków korsarzy. W pierwszej kolejności, wyeliminuj dwa mniejsze okręty, a następnie zajmij się pozostałymi. Musisz zrobić to bardzo szybko, żeby nie odnieść zbyt wielu obrażeń. Pomogą ci w tym ulepszenia Aquilli, takie jak ognista kula oraz drewniane wsporniki kadłuba.

Gdy na jednym z dużych okrętów pojawi się zaznaczony okręgiem punkt, strzel w niego z folgierzy, a szybko zatopisz wroga - Druzgocący upadek | Zlecenia kaperskie w Assassins Creed 3 Remastered - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Gdy na jednym z dużych okrętów pojawi się zaznaczony okręgiem punkt, strzel w niego z folgierzy, a szybko zatopisz wroga.