Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Assassin's Creed 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wykonać podwójne zabójstwo muszkietem w AC 3? Assassin's Creed 3 poradnik, solucja

Wykonanie podwójnego zabójstwa muszkietem jest konieczne, by osiągnąć jedno z trofeum w grze Assassin's Creed III Remastered. Choć wydaję się to na pierwszy rzut oka proste, to w samym osiągnięciu jest pewien haczyk, który przedstawiliśmy na poniższej stronie poradnika.

Aby wykonać podwójne zabójstwo muszkietem, najpierw, musisz zlokalizować dwójkę strażników, którzy stoją najlepiej naprzeciwko siebie - Jak wykonać podwójne zabójstwo muszkietem w AC 3? - Assassins Creed 3 - poradnik do gry

Aby wykonać podwójne zabójstwo muszkietem, najpierw, musisz zlokalizować dwójkę strażników, którzy stoją najlepiej naprzeciwko siebie. Następnie, idź za plecy jednego ze strażników, wyekwipuj muszkiet (koniecznie musi być w ręce bohatera!) i wykonaj egzekucję. Tak naprawdę to wszystko - główny bohater automatycznie zabije obu wrogów.

Dzięki temu, Connor przebije pierwszego przeciwnika i strzeli w drugiego, co automatycznie zaliczy ci osiągnięcie Spit Roast. Nie próbuj zastrzelić wrogów z pomocą broni, bo jedynym sposobem na zdobycie trofea jest wyżej przedstawione rozwiązanie.