Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Red Dead Redemption 2 za 82,46 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

 

Red Dead Redemption 2 za 82,46 zł

Rockstar

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać perypetii Arthura Morgana, nadarza się ku temu idealna sposobność. Red Dead Redemption 2 to zaiste dobra produkcja, która wystarczy Wam na wiele godzin zabawy. Fabuła wciąga, jazda konna to sama przyjemność, zaś Dziki Zachód nigdy nie był bardziej klimatyczny. A do tego jest całkiem tani, co wydaje się równie ważne!

  1. Red Dead Redemption 2 na Steamie

Marvel’s Avengers za 33,00 zł

Square Enix

Marvel’s Avengers wreszcie w przyzwoitej cenie? Wydawać by się mogło, że zdecydowanie za późno, ale teraz jest idealna okazja, aby sprawdzić ten kooperacyjny tytuł. Tylko od razu namówcie znajomych na zakup gry, bo o ile o zawartość nie musicie się martwić, tak o brak graczy i owszem. Warto zatem samemu zatroszczyć się, by mieć z kim ratować świat przed kolejnymi złoczyńcami.

  1. Marvel’s Avengers na Steamie

Songs of Conquest za 72,35 zł

Coffee Stain Publishing

Songs of Conquest często nazywane jest „nowym Heroes 3 i faktycznie, coś jest na rzeczy, a przynajmniej pod względem mechaniki. Nie wszystkich przekona jednak pixelartowa szata graficzna oraz wczesny dostęp. Warto o tym pamiętać, bowiem tak naprawdę nikt nie wie, jak ostatecznie rozwinie się Songs of Conquest. Jeśli jednak macie chrapkę na ten tytuł, to dostępny jest teraz w całkiem znośnej cenie.

  1. Songs of Conquest na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.