Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

Simpsonowie przewidują przyszłość. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

Simpsonowie przewidują przyszłość

The Simpsons, Matt Groening, Fox 1989 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
The Simpsons, Matt Groening, Fox 1989
  1. Film/serial: Simpsonowie (The Simpsons)
  2. Twórca: Matt Groening
  3. Lata nadawania: 1989 – obecnie
  4. Gdzie obejrzeć: Disney+, Play Now

Serial animowany Simpsonowie słynie przede wszystkim z długości nadawania. Liczy sobie już bowiem 33 sezony, a wszystko zaczęło się w 1989 roku. Wiele spraw, które podejmuje, dotyczy głównie życia w Ameryce, jednak specyficzny humor i oryginalni bohaterowie sprawili, że sympatia do serii jest ogólnoświatowa. I jest jeszcze jedna cecha serialu, która intryguje fanów niezależnie od miejsca zamieszkania – przedziwne zbiegi okoliczności w przewidywaniu różnych wydarzeń, i to naprawdę na długo przed ich realnym wystąpieniem.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej