Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 9 czerwca 2021, 14:55

autor: Froozyy

E3 2021 marzeń - gry, które najbardziej chcemy zobaczyć

Popuściliśmy wodzę fantazji i wybraliśmy kilkanaście gier, które najbardziej chcielibyśmy zobaczyć podczas tryumfalnego powrotu największego święta wszystkich graczy.

NA STRONIE ZNAJDZIESZ

Battlefield 2042

Na co czekamy? Na zwiastun i datę premiery.

W przypadku nowej odsłony Battlefielda nie musimy już marzyć. Na początku tego miesiąca oficjalnie poinformowano, że prezentacja nowej gry z serii odbędzie się 9 czerwca. Wtedy to najpewniej zobaczymy pierwszy trailer tej produkcji, poznamy datę jej premiery i być może szczegóły dotyczące rozgrywki. Całkiem możliwe, że kilka dni później w ramach E3 ujrzymy obszerniejsze fragmenty rozgrywki czy też prezentację sieciowych trybów, które dostępne będą w najnowszym Battlefieldzie (choć warto trzymać oczekiwania na wodzy – równie dobrze może to nastąpić dopiero w trakcie EA Play zaplanowanego na koniec lipca).

O samym Battlefieldzie 6 póki co nie wiemy zbyt wiele. Według doniesień akcja gry ma dziać się w niedalekiej przyszłości, co potwierdzają nieoficjalne screeny przedstawiające futurystyczne miasto i nowoczesne czołgi oraz maszyny latające. Firma Electronic Arts ruszyła już z kampanią promocyjną gry – kilku influencerów otrzymało na Twitterze zakodowane wiadomości, które po rozszyfrowaniu ujawniły tajemniczą informację (możecie ją zobaczyć na grafice poniżej). Na szczęście do prezentacji Battlefielda zostały już zaledwie godziny, więc wszelkie plotki czy przecieki można odłożyć na bok. Teraz pozostało tylko czekać na oficjalne informacje.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
E3 2021
TWOIM ZDANIEM

Czekasz jeszcze na Diablo IV?

Czekam, ale bez wielkich nadziei
49,5%
Nigdy nie czekałem
27,8%
Czekam jak na zbawienie
14,1%
Już nie czekam
8,6%
Zobacz inne ankiety
Elden Ring

Elden Ring

Battlefield 2042

Battlefield 2042

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Diablo IV

Diablo IV

BioShock 4

BioShock 4

Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji
Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji

To nie były najlepsze targi w historii E3. Nie zobaczyliśmy zapowiedzi, które zwaliłby nas z nóg, nie powróciła żadna wytęskniona marka. Ale było sporych nowych gier i część z nich z pewnością warta jest uwagi. Oto nasza lista najlepszych gier E3 2021.

E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy
E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy

Od rozpoczęcia pierwszej konferencji tegorocznego E3 czeka nas mniej niż tydzień. To więc ostatni dzwonek, by dać się ponieść spekulacjom i wybrać kilkanaście gier, na których prezentacje lub zapowiedzi nie możemy się doczekać.

E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach
E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach

Podczas kilku najbliższych dni twórcy i wydawcy wyłożą karty na stół i zapowiedzą dziesiątki nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwane kontynuacje słynnych hitów i zupełnie nowe marki.