Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 25 listopada 2017, 16:40

30 gier za parę dyszek – najciekawsze promocje na Steamie w czarny piątek

Steam ma poważny problem: oferuje zbyt wiele gier – trudno pamiętać o wszystkich i łatwo się pogubić. Postanowiliśmy więc wybrać 30 niezłych czarnopiątkowych promocji za góra parę dyszek (głównie do 30 zł) – to fajne propozycje w dobrych cenach.

Obecnie, za sprawą szaleństwa związanego z tzw. czarnym piątkiem, serwisy i sklepy prześcigają się w promocjach gier. W ostatnich kilku dniach podaliśmy wiele newsów dotyczących najciekawszych propozycji. Uznaliśmy jednak, że przydałoby się także odrębne zestawienie ofert ze Steama.

WYPRZEDAŻ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Wyprzedaż z okazji czarnego piątku zgodnie z planem dobiegła końca, a to oznacza, że ceny wróciły do normy. Jeśli jesteście zainteresowani aktualnymi promocjami, możecie o nich przeczytać w naszym newsroomie.

Oczywiście te trzydzieści gier to jedynie nasze typy. Jeśli zatem uważacie, że inne okazje są warte wzmianki, podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach.

Gry RPG #1

Transistor za 17,99 zł

Studio Supergiant Games zasłynęło przebojowym Bastionem (który notabene obecnie także jest przeceniony). Druga gra zespołu, czyli Transistor, odniosła mniejszy sukces, mimo że jest co najmniej równie dobra jak debiutanckie dzieło tego dewelopera. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, obecna promocja stanowi doskonałą szansę, by nadrobić zaległości. To wyśmienite futurystyczne RPG ze wspaniałą oprawą audiowizualną, doskonałym klimatem i nietypowym, ale bardzo miodnym systemem walki.

  1. Transistor na Steamie

Stories: Path of Destinies za 8,09 zł

Z kolei Stories: Path of Destinies to wydane w zeszłym roku RPG akcji, które przeszło trochę bez echa. Według serwisu Steam Spy gra sprzedała się w tym serwisie w 57 tys. egzemplarzy, co nie jest wynikiem kompletnie tragicznym, ale produkcja ta zdecydowanie zasługuje na więcej. Projekt oferuje ciekawy świat w klimatach pirackiego fantasy, intrygującą fabułę z narratorem dostosowującym się dynamicznie do naszych decyzji i poczynań oraz przede wszystkim bardzo fajny system walki. Potyczki są szybkie, akrobatyczne i rozgrywane z wykorzystaniem wielu różnych typów ataku, przypominając bardziej produkcje konsolowe niż typowe pecetowe klony Diablo.

  1. Stories: Path of Destinies na Steamie

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku za 59,99 zł

W jesiennej wyprzedaży na Steamie nie mogło oczywiście zabraknąć trzeciego Wiedźmina. Przeceniono zarówno podstawową wersję gry, jak i obydwa dodatki, ale zdecydowanie najatrakcyjniejszą ofertą jest promocja zestawu Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku. Paczka ta zawiera trzecią część cyklu wraz z rozszerzeniami Serca z kamienia oraz Krew i wino, a wszystko to można nabyć za niecałe 60 złotych.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku na Steamie

Titan Quest Anniversary Edition za 11,99 zł

Fanom RPG typu hack-n-slash radzimy zainteresować się promocją gry Titan Quest Anniversary Edition. To odświeżona wersja jednego z najlepszych przedstawicieli tego gatunku, dopasowana do współczesnych pecetów oraz monitorów szerokooekranowych i wzbogacona dodatkowymi opcjami. Pomimo faktu, że Titan Quest ukazał się w 2006 roku, wcale się nie zestarzał. Dalej robi bardzo dobre wrażenie oprawą graficzną, w czym pomaga postawienie na rzadko widywane realia starożytnych mitów. Również mechanika to pierwsza liga w tej kategorii. Kolejną zachętę do zakupu stanowi fakt, że w zeszłym tygodniu niespodziewanie otrzymaliśmy nowe rozszerzenie do tej gry zatytułowane Titan Quest: Ragnarok.

  1. Titan Quest Anniversary Edition na Steamie
Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018
Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018

Ho ho ho! Zaczęła się się wyprzedaż w sklepie Steam. W tym roku, w worku prezentów Dziadka Gabe'a jest kilka niespodzianek dla grzecznych graczy. Bo przecież byliście grzeczni, prawda? Z tysięcy przecenionych gier wybieramy te najbardziej warte uwagi.

Jesienna wyprzedaż Steam – 30 świetnych ofert z Steam Autumn Sale 2018
Jesienna wyprzedaż Steam – 30 świetnych ofert z Steam Autumn Sale 2018

Dziś Czarny Piątek, coroczne święto szalonej konsumpcji i kompulsywnych wydatków. Jak zwykle, w tym szale uczestniczy Steam, na którym możemy znaleźć, żeby być dokładnym, 13 989 obniżonych cen.

30 gier za góra parę dyszek – najlepsze oferty ze Steam Winter Sale
30 gier za góra parę dyszek – najlepsze oferty ze Steam Winter Sale

W portfelu pustka, ale coś by się pograło? Szczęśliwie Gaben, pan Steama, przychodzi z pomocą i promocjami na tysiące gier... Przygotowaliśmy więc zestawienie 36 niezłych ofert na dobre tytuły.