Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 8 listopada 2017, 15:00

autor: Wacha

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów

Wśród gier, które idealnie nadają się do modowania seria Sims zawsze była w czołówce. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. Oto najciekawsze mody do The Sims 4.

Seria The Sims przyciągnęła wielu graczy możliwością stworzenia idealnego życia – kierowanie Simami pozwala na niesamowitą dowolność i tworzenie wymarzonych scenariuszy. Chociaż jestem też przekonany, że część fanów czerpie przyjemność ze znęcania się nad bezbronnymi postaciami (przypominam o bezwzględnym usuwaniu drabinek z basenu pełnego Simów – sprawcy są ciągle poszukiwani). Niezależnie od pobudek – rozgrywka w końcu może się znudzić i wtedy na ratunek przychodzą moderzy. Pod tym względem cykl The Sims zdecydowanie ma się czym pochwalić, bo dostępnych modyfikacji jest naprawdę sporo.

Mody oferują nie tylko nowe domy czy ubrania, ale też całkowicie nowe rozwiązania i innowacyjne mechanizmy zabawy. Trzeba przyznać, że fani włożyli sporo pracy w rozwój simsowej sceny moderskiej.

W niniejszym artykule przedstawiamy 10 najlepszych modyfikacji do The Sims 4 – od prostych usprawnień rozgrywki oraz nowych budynków po rozbudowane projekty z ciekawymi funkcjami. Nawet fani fantasy i czarodziejskich klimatów znajdą tutaj coś dla siebie. Jeśli jednak uważacie, że pominęliśmy jakieś niezwykle interesujące mody, nie omieszkajcie wspomnieć o tym w komentarzach.

JAK ZAINSTALOWAĆ MODY?

1. Na początek należy włączyć obsługę modów w The Sims 4. W tym celu uruchom grę, przejdź do zakładki „Opcje gry”, a następnie do zakładki „Inne”. W tym miejscu musisz zaznaczyć dwie opcje: „Włącz zawartość zmodyfikowaną i mody” oraz „Modyfikacje ze skryptami włączone”.

2. Następnie pobraną modyfikacje należy rozpakować i przenieść do folderu Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods (rozpakowane pliki będą w formacie .package lub .ts4script).

3. Tyle, mody po uruchomieniu będą już działać.

Która część serii Sims jest Twoim zdaniem najlepsza?

67.7%

The Sims 4

23.9%

The Sims 3

6.9%

The Sims 2

1.6%

The Sims

The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Witaj w Pracy

15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach
15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach

Modów jest niemal tyle, ile gier na Steamie. W tym zalewie łatwo przegapić najciekawsze – wybraliśmy więc 15 świetnych modyfikacji do takich kultowych gier jak Wiedźmin 3, Skyrim czy Gothic.

Najciekawsze nadchodzące mody do pecetowych gier - totalne konwersje i graficzne dopalacze
Najciekawsze nadchodzące mody do pecetowych gier - totalne konwersje i graficzne dopalacze

Oto 9 nadchodzących modów do pecetowych gier, które zdecydowanie warto mieć na oku. Znajdzie się coś dla fanów Grand Theft Auto, Skyrima i Mount & Blade.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.11.2017 15:31
szyrak
3
Junior

Akurat limit simów w świecie został zmieniony w najnowszej aktualizacji, można nawet ustawić sobie bez ograniczeń :D

08.11.2017 15:32
😢
odpowiedz
Sarseth
5
Chorąży

Zaznaczyłem The Sims 1, jedyne które grałem za dzieciaka. Potem wprowadzili jakieś podróżowanie między lokacjami, rynki, kina, centra handlowe.. meh. Gra miała polegać na urządzaniu domu i prowadzeniu kariery i stworzeniu rodziny żeniąc się z simką, która miała jedną ścianę i telefon i duży posag, życie towarzyskie nie było dla mnie... oh wait

08.11.2017 16:14
odpowiedz
Cziczaki
116
Renifer

"W Windenburg University można odwiedzić rozbudowaną bibliotekę ze stanowiskami komputerowymi, kawiarnię czy miejsce dla artystów. Poza tym autor przygotował nowe stroje, fryzury i pozy oraz przeniósł tu sporo przedmiotów z drugiej odsłony serisi.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1522"

08.11.2017 16:26
odpowiedz
Absolem
54
Pretorianin

Mam wrażenie, że na Gry-Online boją się Simsów. Że się oparzą albo że ich ta gra ukąsi, dlatego jestem zdziwiony, że pokazał się jakiś artykuł im poświęcony :P

08.11.2017 17:15
2
odpowiedz
Rozbo12
22
Pretorianin

Wacha, do tej ankiety mogłeś dodać jeszcze The Sims Średniowiecze, ponieważ jest to odrębna część nie wymagająca żadnej innej część serii do działania. Jak chodzi o mnie to moją ulubioną odsłoną chyba zawsze pozostanie The Sims 2.

08.11.2017 23:11
odpowiedz
KiZaczek
35
Chorąży

Zapomnieliście o ogromnym modzie WickedWoohoo (lenny face)

post wyedytowany przez KiZaczek 2017-11-08 23:15:25
08.11.2017 23:22
2
odpowiedz
Gremlinek
21
Pretorianin

Zdecydowanie najlepszą częścią jest The Sims 2, którą można nadal kompletną dostać za darmo po napisaniu do support Origin. W następnych już zbyt wiele wycinano albo zmieniano dla lepszego odbioru przez młodszych odbiorców.

08.11.2017 23:30
1
odpowiedz
Sasori666
112
Korneliusz

Najlepsze były Simsy 3. 4 to było cofniecie pod prawie każdym względem.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze