Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 1 lutego 2021, 16:42

autor: Radosław Wasik

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do The Sims 4 - TOP modyfikacje na 2021 rok

Cała seria Sims idealnie nadaje się do modowania. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. Oto jakie ciekawe mody do The Sims 4 warto pobrać.

Seria The Sims przyciągnęła wielu graczy możliwością stworzenia idealnego życia – kierowanie Simami pozwala na niesamowitą dowolność i tworzenie wymarzonych scenariuszy. Chociaż jestem też przekonany, że część fanów czerpie przyjemność ze znęcania się nad bezbronnymi postaciami (przypominam o bezwzględnym usuwaniu drabinek z basenu pełnego Simów – sprawcy są ciągle poszukiwani). Niezależnie od pobudek – rozgrywka w końcu może się znudzić i wtedy na ratunek przychodzą moderzy. Pod tym względem cykl The Sims zdecydowanie ma się czym pochwalić, bo dostępnych modyfikacji jest naprawdę sporo.

HISTORIA AKTUALIZACJi

Nowy rok (a dokładnie styczeń 2021), nowe mody do The Sims 4. Mamy dla Was coś, czego simowy świat modyfikacji jeszcze nie widział – Brookheights, czyli w pełni otwartą mapę (bez ekranów ładowania!) wypchaną atrakcjami. Ale żeby nie było za wesoło, na deser przyrządziliśmy apokalipsę zombie.

Luty 2020 przyniósł ze sobą kolejną aktualizację. Co powiecie na bardziej interaktywnych Simów i nową karierę w służbie zdrowia wraz z wymogiem dbania o prawidłową wagę i ciśnienie krwi?

We wrześniu 2019 roku gra The Sims 4 została wzbogacona o dodatek Kraina magii. Simowie mogą teraz brać udział w czarodziejskich pojedynkach i mieszkać w zamkach na wzór Hogwartu. To świetna okazja, by uzupełnić naszą listę o kolejne modyfikacje. W artykule znajdziecie dwie nowe propozycje – miłośnicy gotowania i fascynaci wróżek powinni być zadowoleni.

30 maja 2019 roku tekst doczekał się kolejnej aktualizacji. Tym razem mamy dla Was w pełni funkcjonalne samochody, a także kilka nowych ścieżek kariery. Profesjonalny tancerz, inżynier elektryk czy wojownik Hordy prosto ze świata Warcrafta – jest w czym wybierać.

26 lipca 2018 roku artykuł został zaktualizowany o kilka modyfikacji. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami – dżin spełniający życzenia czy przerażająca panna młoda to podstawa szczęśliwego domu Simów, prawda?

Mody oferują nie tylko nowe domy czy ubrania, ale też całkowicie nowe rozwiązania i innowacyjne mechanizmy zabawy. Trzeba przyznać, że fani włożyli sporo pracy w rozwój simsowej sceny moderskiej.

W niniejszym artykule przedstawiamy najlepsze modyfikacje do The Sims 4 – od prostych usprawnień rozgrywki oraz nowych budynków po rozbudowane projekty z ciekawymi funkcjami. Nawet fani fantasy i czarodziejskich klimatów znajdą tutaj coś dla siebie. Jeśli jednak uważacie, że pominęliśmy jakieś niezwykle interesujące mody, nie omieszkajcie wspomnieć o tym w komentarzach.

JAK ZAINSTALOWAĆ MODY DO SIMS 4?

1. Na początek należy włączyć obsługę modów w The Sims 4. W tym celu uruchom grę, przejdź do zakładki „Opcje gry”, a następnie do zakładki „Inne”. W tym miejscu musisz zaznaczyć dwie opcje: „Włącz zawartość zmodyfikowaną i mody” oraz „Modyfikacje ze skryptami włączone”.

2. Następnie pobraną modyfikację trzeba rozpakować i przenieść do folderu Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods (rozpakowane pliki będą w formacie .package lub .ts4script).

3. Tyle, mody po uruchomieniu będą już działać.

SPIS TREŚCI

 1. MC Command Center – wielofunkcyjne narzędzie do manipulowania grą
 2. Become a Sorcerer – czarodziejskie sztuczki
 3. Go to School – szkolne życie
 4. Explore Mode – wakacyjne przygody
 5. Part Time Jobs – prace dorywcze
 6. Genie Mod – poproś o pokój na świecie
 7. After School – zajęcia pozaszkolne
 8. Haunted Mirror Mod – gnijąca panna młoda
 9. Ownable Cars – stylowe samochody
 10. Srsly's Complete Cooking Overhaul – kuchenne rewolucje
 11. Fairies Mod – ja latam! I rzucam uroki
 12. Have Some Personality Please – koniec bezsensownych rozmów
 13. Private Practice – profesjonalna służba zdrowia
 14. Brookheights – otwarty świat
 15. Zombie Apocalypse – (nie)żywe Simy
 16. Nowe kariery – minister magii, zawodowy żołnierz i uliczny tancerz
 17. Różności – golenie brody i nowe ciuchy
 18. Usprawnienia rozgrywki – koniec z cieknącym kranem
 19. Nowe lokacje – prywatna twierdza
TWOIM ZDANIEM

Która część serii Sims jest Twoim zdaniem najlepsza?

The Sims 4
73,3%
The Sims 3
18,8%
The Sims 2
6,8%
The Sims
1,1%
Zobacz inne ankiety
The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4: Życie eko

The Sims 4: Życie eko

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Psy i koty

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Uniwersytet

The Sims 4: Uniwersytet

The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

The Sims 4: Star Wars - Wyprawa na Batuu

The Sims 4: Kraina magii

The Sims 4: Kraina magii

Najlepsze mody do gry Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta
Najlepsze mody do gry Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier – i to nawet w 2020 roku – trudno się więc dziwić, że doczekała się tysięcy modów. Wybraliśmy więc najciekawsze modyfikacji do Minecrafta, żeby ułatwić Wam zadanie.

50 twarzy sima – ciemniejsza strona modów do The Sims 4
50 twarzy sima – ciemniejsza strona modów do The Sims 4

W trosce o najwyższą jakość rozrywki, przeszukaliśmy internet (bo istnieje nie tylko Wicked Whims) po to, by Wasze Sims 4 stały się trochę mniej cukierkowe. I może czasem, przy okazji, gdzieś tam ukradkiem, ledwie zauważalnie – niegrzeczne.

15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach
15 świetnych modów AD 2017 – Wiedźmin 3, Skyrim i Gothic na sterydach

Modów jest niemal tyle, ile gier na Steamie. W tym zalewie łatwo przegapić najciekawsze – wybraliśmy więc 15 świetnych modyfikacji do takich kultowych gier jak Wiedźmin 3, Skyrim czy Gothic.