Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

America's Army: Rise of a Soldier PS2

America’s Army: Rise of a Soldier to konsolowa wersja jednej z najbardziej realistycznych, taktycznych gier akcji na komputery klasy PC, które symulują działania współczesnego żołnierza na polu walki.

Akcji, FPP, strzelanki, współczesne konflikty.

America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46928America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46927America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46926America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46925America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46924America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46923America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46922America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46921America's Army: Rise of a Soldier - screen - 2005-05-25 - 46920

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry America's Army: Rise of a Soldier | PS2

Prace nad grą America's Army: Rise of a Soldier na PS2 zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

Sony PlayStation 2
Okładka America's Army: Rise of a Soldier (PS2)
America's Army: Rise of a Soldier

America’s Army: Rise of a Soldier to konsolowa wersja jednej z najbardziej realistycznych, taktycznych gier akcji na komputery klasy PC, które symulują działania współczesnego żołnierza na polu walki.

Wirtualne zmagania rozpoczynamy od stworzenia własnego wojaka (mnóstwo opcji, ustalamy praktycznie wszystko: od wyglądu po wybrane cechy czy umiejętności) i następnie prowadzimy go po kolejnych szczeblach wojskowej kariery. Tutaj gracze mają możliwość wyboru: albo skupiają się wyłącznie na pełnieniu określonej funkcji na placu boju (strzelec, zwiadowca, medyk, itp.), albo wszystkie starania podporządkują kolejnym awansom, tak by zostać liderem oddziału sił specjalnych.

Podczas rozgrywki mamy dostęp do autentycznej broni czy sprzętu, z jakiego na co dzień korzysta armia amerykańska, jak również zostajemy skonfrontowani z sytuacjami, z którymi muszą radzić sobie żołnierze Stanów Zjednoczonych (walka w miastach i budynkach, odbijanie jeńców, patrolowanie terenu, itp.). Sukces podczas rywalizacji, podobnie jak w PeCetowym odpowiedniku, zapewnią głównie: szybki refleks, strategiczne planowanie działań oraz współpraca z innymi członkami zespołu.

Oprawa audio-wizualna prezentuje solidny poziom wykonania (zaczynając od modeli żołnierzy, środowiska, w jakim prowadzone są walki, poprzez używane uzbrojenie, aż do odgłosów wystrzałów czy wybuchów). W America’s Army: Rise of a Soldier dostępny jest również rozbudowany tryb multiplayer, pozwalający na zmagania online maksymalnie 16 osobom (rozgrywka poprzez Network Adaptor podłączony do PlayStation 2).

Za produkcję omawianego tytułu, obok Amerykańskiej Armii udzielającej wsparcia finansowego i logistycznego, odpowiadają również: korporacja wydawnicza Ubi Soft oraz studio developerskie Secret Level.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: DVD

Oczekiwania czytelników: 6.2 / 10 na podstawie 68 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI America's Army: Rise of a Soldier

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wykorzystuje: karta pamięci

Ile kosztuje darmowa America's Army
Ile kosztuje darmowa America's Army

wiadomość9 grudnia 2009

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

America's Army w Księdze Rekordów Guinnessa!

wiadomość5 lutego 2009

America's Army, jeden z najbardziej popularnych shooterów online trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Przygotowana przez amerykańską armię gra ustanowiła rekordy aż w pięciu kategoriach.

Nowe informacje na temat gry America’s Army w wersji 3.0

wiadomość5 lipca 2007

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana jest nowa odsłona America’s Army, popularnej darmowej gry FPS nastawionej na rozgrywkę wieloosobową. Nie jest też nowością informacja o tym, ze produkcja wykorzysta opracowany przez Epic silnik Unreal Engine 3. Na oficjalnym forum gry ujawniono jednak nieco nowych faktów, które przedstawiamy poniżej.

Seria America’s Army ma już pięć lat
Seria America’s Army ma już pięć lat

wiadomość28 czerwca 2007

Stworzona w celu zachęcenia graczy do wstąpienia w szeregi amerykańskiej armii, a także jako forma propagandy ukazującej światu potęgę amerykańskiego wojska darmowa produkcja America’s Army czwartego lipca skończy pięć lat.

Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników
Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników

wiadomość22 stycznia 2007

Cztery i pół roku temu, w lipcu 2002 ukazała się darmowa gra America’s Army, strzelanka stworzona na potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych. Jej celem było zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi wojsk USA, a przy okazji dostarczenie odbiorcom sporej dawki rozrywki.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.11.2005 20:43
zylla
1
Generał

myśle że może nawet skoczko

15.10.2006 19:33
📄
odpowiedz
zanonimizowany35060
41
Generał

Wszystko wygląda jak w specjalnie wydłużonym obiektywie. Mam nadzieję, że to tylko złudzenie. Pamiętam pierwowzór na PC. Jak na sieciowkę był naprawdę świetny, tylko że pzrepłacony. Ktoś zamknąL serwer i mogłem ugryźć się w nos.

28.01.2007 20:19
odpowiedz
rtcw1
9
Legionista

No chyba se zagram w ta gierke!!!!!! Bo chyba se ja sciagne no i pogram!!!