Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind iOS

The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind

Dodatek do gry karcianej The Elder Scrolls: Legends skupiony wokół tytułowych Rodów Morrowind. Deweloperzy wprowadzili 149 nowych kart, w tym nowość - karty trzyatrybutowe, oraz zwiększyli maksymalny rozmiar talii z 70 do 100 kart.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls: Legends.

Strategiczne, fantasy, karciane, multiplayer, zagraj za darmo.

wersja językowa:
PL napisy i dialogi, EN napisy i dialogi

Data premiery gry The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind | iOS

5kwietnia2018

5kwietnia2018

App Store

Apple iOS
Okładka The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind (iOS)
The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind

The Elder Scrolls: Legends – Rody Morrowind (Houses of Morrowind) to czwarte rozszerzenie do karcianki The Elder Scrolls: Legends wydanej w 2017 roku na platformie PC, AND i iOS. Dodatek stworzony przez zespół Bethesda Softworks wprowadza nowe karty oraz mechaniki rozgrywki.

Fabuła

Gracze przenoszą się do Vvardenfell, gdzie z miejsca stają się jednym z pionków w grze toczonej przez wielkie rody prowincji Morrowind. Stawką jest władza w tej krainie, ale droga do niej prowadzi przez rozmaite intrygi i machinacje.

Mechanika

Rody Morrowind to pakiet 149 nowych kart. Część z nich należy do grona normalnych jednostek opisywanych dwoma atrybutami (kolorami). Natomiast inne zaliczają się do nowego typu, posiadającego aż trzy atrybuty. Dzięki nim da się tworzyć specjalne talie – wystarczy dodać do swojej talii jedną z nowych kart, by można było korzystać z jednostek i przedmiotów opisywanych wszystkimi jej atrybutami. By skorzystać z tej możliwości, należy spełnić jeden warunek – posiadać przynajmniej 75 kart w talii. Wiąże się z tym druga duża nowinka: zwiększenie maksymalnego rozmiaru talii z wcześniejszych 70 do 100 kart.

Z kart znajdujących się w dodatku Rody Morrowind można stworzyć pięć trzyatrybutowych zestawów. Każdy z nich symbolizuje jedną z frakcji mieszkających w Vvardenfell. Oferują one unikalne mechaniki, np. Ród Redoran umożliwia korzystanie z Mobilizacji, dającej premię do ataku dla losowego stworzenia. Natomiast Ród Telvanni pozwala na dokonywanie Zdrady, czyli dodatkowego zagrania w zamian za poświęcenie jednostki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind

Wymagania wiekowe The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind
The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind

wiadomość19 marca 2018

Pod koniec tego miesiąca ukaże się dodatek Houses of Morrowind (Rody Morrowind) do karcianki The Elder Scrolls: Legends od firmy Bethesda Softworks. Znajdziemy w nim 149 nowych kart, z których część będzie trzyatrybutowa.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz