Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2018, 17:02

autor: Góral

The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind

Pod koniec tego miesiąca ukaże się dodatek Houses of Morrowind (Rody Morrowind) do karcianki The Elder Scrolls: Legends od firmy Bethesda Softworks. Znajdziemy w nim 149 nowych kart, z których część będzie trzyatrybutowa.

Houses of Morrowind w skrócie:
  • kolejny dodatek do karcianki The Elder Scrolls: Legends;
  • ukaże się 29 marca;
  • wprowadzi 149 nowych kart, z których część będzie trzyatrybutowa.

Dostępna na urządzeniach mobilnych (iOS i Android) oraz komputerach osobistych karcianka The Elder Scrolls: Legends wkrótce doczeka się czwartego dodatku. Rozszerzenie zatytułowane Houses of Morrowind (Rody Morrowind) ukaże się 29 marca na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. Tym razem deweloperzy przeniosą nas do Vvardenfell, gdzie poznamy „wielkie rody i ich machinacje”, ale główną atrakcją rozszerzenia będzie pakiet 149 nowych kart, z których spora część będzie trzyatrybutowa. Dodatkowo mają one nawiązywać do gier The Elder Scrolls III: Morrowind i The Elder Scrolls: Online.

The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind - ilustracja #1

Do tej pory ukazały się trzy rozszerzenia do The Elder Scrolls: LegendsThe Fall of the Dark Brotherhood z kwietnia, Heroes of Skyrim z czerwca oraz Return to Clockwork City z listopada 2017 roku.

Obecnie w The Elder Scrolls: Legends talie opierają się na dwóch atrybutach (kolorach), ale wraz z dodatkiem dostaniemy nową mechanikę. Po dodaniu do swojego zestawu karty o trzech atrybutach, będzie można używać jednostek opisywanych wszystkimi jej atrybutami. Opcja ta ma być jednak dostępna tylko, gdy będziemy mieć przynajmniej 75 kart w talii, więc w dniu premiery dodatku zwiększony zostanie jej rozmiar z obecnych 70 do 100 kart.

Z kart znajdujących się w dodatku Houses of Morrowind stworzymy pięć trzyatrybutowych zestawów. Każdy z nich ma symbolizować jedną z frakcji mieszkających w Vvardenfell. Są to:

  • Ród Redoran (siła, siła woli, wytrzymałość),
  • Ród Telvanni (inteligencja, zwinność, wytrzymałość),
  • Ród Hlaalu (siła, siła woli, zwinność),
  • Świątynia Trójcy (inteligencja, siła woli, wytrzymałość),
  • Ród Dagoth (siła, inteligencja, zwinność.

Wszystkie oferować mają unikalne mechaniki, jak Mobilizację (premia do ataku dla losowego stworzenia) w przypadku Rodu Redoran czy Zdrady (dodatkowe zagranie w zamian za poświęcenie jednostki) w Rodzie Telvanni.

Ród Redoran – dzięki Mobilizacji losowe stworzenie w twojej ręce zyska podczas ataku premię +1/+1. - The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind - wiadomość - 2018-03-19
Ród Redoran – dzięki Mobilizacji losowe stworzenie w twojej ręce zyska podczas ataku premię +1/+1.

Oprócz tych nowinek, dodatek oferować ma wiele innych atrakcji, także dla osób, które nie są zainteresowane zabawą trzyatrybutową talią, gdyż nie zabraknie w nim normalnych kart. Szczegóły poznamy jednak w późniejszym czasie.