Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSPCAND
Okładka The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind (iOS)

The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind

The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind

Dodatek do gry karcianej The Elder Scrolls: Legends skupiony wokół tytułowych Rodów Morrowind. Deweloperzy wprowadzili 149 nowych kart, w tym nowość - karty trzyatrybutowe, oraz zwiększyli maksymalny rozmiar talii z 70 do 100 kart.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls: Legends.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | multiplayer

Okładka The Elder Scrolls: Legends - Houses of Morrowind (iOS)

data premiery gry:

5kwi2018

PC AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Elder Scrolls: Legends – Rody Morrowind (Houses of Morrowind) to czwarte rozszerzenie do karcianki The Elder Scrolls: Legends wydanej w 2017 roku na platformie PC, AND i iOS. Dodatek stworzony przez zespół Bethesda Softworks wprowadza nowe karty oraz mechaniki rozgrywki.

Fabuła

Gracze przenoszą się do Vvardenfell, gdzie z miejsca stają się jednym z pionków w grze toczonej przez wielkie rody prowincji Morrowind. Stawką jest władza w tej krainie, ale droga do niej prowadzi przez rozmaite intrygi i machinacje.

Mechanika

Rody Morrowind to pakiet 149 nowych kart. Część z nich należy do grona normalnych jednostek opisywanych dwoma atrybutami (kolorami). Natomiast inne zaliczają się do nowego typu, posiadającego aż trzy atrybuty. Dzięki nim da się tworzyć specjalne talie – wystarczy dodać do swojej talii jedną z nowych kart, by można było korzystać z jednostek i przedmiotów opisywanych wszystkimi jej atrybutami. By skorzystać z tej możliwości, należy spełnić jeden warunek – posiadać przynajmniej 75 kart w talii. Wiąże się z tym druga duża nowinka: zwiększenie maksymalnego rozmiaru talii z wcześniejszych 70 do 100 kart.

Z kart znajdujących się w dodatku Rody Morrowind można stworzyć pięć trzyatrybutowych zestawów. Każdy z nich symbolizuje jedną z frakcji mieszkających w Vvardenfell. Oferują one unikalne mechaniki, np. Ród Redoran umożliwia korzystanie z Mobilizacji, dającej premię do ataku dla losowego stworzenia. Natomiast Ród Telvanni pozwala na dokonywanie Zdrady, czyli dodatkowego zagrania w zamian za poświęcenie jednostki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind

Klasyfikacja PEGI The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe The Elder Scrolls: Legends - Rody Morrowind

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium D 2.8 GHz/Athlon 64 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 6800/Radeon X1600 Pro lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind
The Elder Scrolls Legends - wkrótce premiera dodatku Houses of Morrowind

wiadomość19 marca 2018

Pod koniec tego miesiąca ukaże się dodatek Houses of Morrowind (Rody Morrowind) do karcianki The Elder Scrolls: Legends od firmy Bethesda Softworks. Znajdziemy w nim 149 nowych kart, z których część będzie trzyatrybutowa.

PC
AND
iOS