Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCiOS
Okładka Hero Academy (PC)
OkładkaHero Academy (PC)

Hero Academy

Hero Academy to opracowana przez amerykański zespół Robot Entertainment turowa gra strategiczna koncentrująca się na rywalizacji z innymi graczami. Zabawa sprowadza się do bitew pomiędzy dwoma drużynami.

Strategiczne | turowe | zagraj za darmo | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hero Academy Premiera

20gru2011

iOS

10sie2012

PC

Hero Academy to turowa strategia nastawiona na sieciowe bitwy. Grę przeznaczoną na platformę PC i iOS wyprodukowało studio Robot Entertainment, znane z udanego tower defense zatytułowanego Orcs Must Die!.

Zabawa w Hero Academy sprowadza się do bitew pomiędzy dwiema drużynami. Celem obu jest zniszczenie należących do przeciwnika kryształów. W każdej turze możemy wykonać łącznie pięć akcji. Posłuszne naszym rozkazom jednostki dzielą się na kilka klas, a ich możliwości bojowe można modyfikować za pomocą specjalnego ekwipunku. Mechanizmy rozgrywki przypominają system PBEM. Oznacza to, że po zaplanowaniu tury wysyłamy ją przeciwnikowi, a ten może odpowiedzieć na nią kiedy zechce. Typowe potyczki trwają więc często przez wiele dni, a większość graczy na raz prowadzi kilka lub kilkanaście starć.

W podstawowej wersji gry dostępne są dwie armie – złożona z rycerzy drużyna Council oraz ekipa z Team Fortress 2. Dodatkowe zespoły można dokupić w formie DLC. Każda grupa posiada oczywiście zupełnie inny skład dysponujący unikalnymi umiejętnościami. Warto dodać, że Hero Academy umożliwia wspólną zabawę użytkownikom pecetów oraz urządzeń opartych na systemie iOS, takich jak iPad czy iPhone. Co godne pochwały, możemy korzystać z jednego konta użytkownika na wszystkich platformach. Dzięki temu raz zakupione DLC pojawia się na każdym z naszych systemów.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hero Academy: Odpowiednia dla każdego wieku.

Hero Academy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza)
  • 350 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS