Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 4 grudnia 2015, 11:57

autor: Entelarmer

Tom Clancy's EndWar Online wchodzi w fazę otwartej bety

Firma Ubisoft wypuściła aktualizację 1.0 do gry Tom Clancy's EndWar Online, tym samym rozpoczynając otwarte beta testy tej produkcji. Na graczy czeka kolejny dowódca czołgów oraz nowy tryb rozgrywki.

Firma Ubisoft ogłosiła rozpoczęcie otwartych beta testów gry Tom Clancy’s EndWar Online i aktualizację do wersji 1.0. Wcześniej, od 27 sierpnia, produkcja była dostępna w ramach zamkniętej bety. Wraz z opublikowaniem tej wersji Ubisoft dodał też garść nowości, spośród których największą jest tryb rozgrywki Wargame. W jego ramach gracze tworzą talię złożoną ze specjalnych dowódców i starają się wygrać jak najwięcej bitew z rzędu. Gra kończy się po wygraniu 9 bitew bądź przegraniu 3, a większa liczba wygranych skutkuje przyznaniem bardziej wartościowych nagród. Oprócz tego Ubisoft udostępnił też nowego dowódcę czołgów rangi 5., którego można odblokować poprzez wydanie minimum 10 tysięcy sztuk złota za jednym razem. Poza tym pojawiła się francuska wersja językowa, zaś gra została zoptymalizowana, dzięki czemu działa znacznie sprawniej.

Tom Clancy’s EndWar Online to kolejna gra sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego, oparta na strategii Tom Clancy’s EndWar z 2009 roku i przedstawiająca świat po 30 latach od wydarzeń z oryginalnej gry. Tym razem jest to produkcja przeglądarkowa, w ramach której gracze mogą wypełniać misje fabularne bądź toczyć dynamiczne pojedynki jeden na jeden z innymi graczami przy wykorzystaniu różnorodnych jednostek. Każda z nich posiada swoje mocne i słabe strony, a w trakcie walki żołnierze zyskują doświadczenie.