Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 4 września 2015, 10:10

autor: Dzik

Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim razem wzięte

Listopadowa premiera Fallout 4 zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem studio Bethesda oficjalnie potwierdziło, że nagrywanie linii dialogowych do gry, których łączna ilość przekroczyła 111 tysięcy, zostało oficjalnie zakończone.

Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim razem wzięte - ilustracja #1

Na oficjalnym Twitterze studio Bethesda Softworks podało, że proces nagrywania ścieżki dialogowej do najnowszej produkcji Fallout 4 został oficjalnie zakończony. Łączna ilość tekstu czytanego przekroczyła 111 tysięcy linii. Dla porównania w poprzedniej części gry - Fallout 3, było to około 40 tys. linii, a w The Elder Scrools V: Skyrim 60 tys. linii.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w Fallout 4 pojawią się mówione kwestie dotychczas niemego bohatera, oraz że gra może różnić się fabularnie w zależności od wybranej płci protagonisty. W międzyczasie studio Bethesda pochwaliło się grafikami koncepcyjnymi, które docelowo mają pojawić się w książce „The Art of Fallout 4”. Sam reżyser gry, Todd Howard, zdradził też, że aktorzy dubbingujący główne postacie, Brian T. Delnay i Courtney Taylor, przez dwa lata nagrali niemal po 13 tys. linijek dialogowych. Trzeba przyznać, że wszystko to robi spore wrażenie.

Fallout 4 zarówno pod względem wielkości świata, jak i opcji dialogowych będzie ogromny - Fallout 4 ma więcej mówionych linii dialogowych niż Fallout 3 i Skyrim razem wzięte - wiadomość - 2015-09-04
Fallout 4 zarówno pod względem wielkości świata, jak i opcji dialogowych będzie ogromny

Fallout 4 zadebiutuje 10 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC. A jeśli już nie możecie doczekać się premiery gry, to warto zapoznać się z nieco inną wizją najnowszego Fallouta, mianowicie w rzucie izomerycznym, który został przygotowany przez twórcę przygodówki science–fiction Stasis, Chrisa Bischoffa.

Fallout 4

Fallout 4