Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Fallout 4 Przed premierą

Przed premierą 15 czerwca 2015, 15:36

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

8 rzeczy, które Fallout 4 zrobi lepiej od Fallouta 3

Ledwo przyszła zapowiedź Fallouta 4 a już wiemy, że w nowego RPG-a Bethesdy zagramy w listopadzie 2015 roku. To nie jedyna dobra wiadomość. Oto 8 rzeczy, którymi Bethesda przekonała nas do nowego Fallouta.

Przeczytaj recenzję Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy

Artykuł powstał na bazie wersji PC.

Choć to niewiarygodne poświęcenie, niektórym z nas absolutnie niemieszczące się w głowie, istnieją gry wideo, dla których warto zarwać niejedną nockę. Fakt faktem, najczęściej są one już po swojej premierze. Tymczasem trafiła nam się perełka takiego kalibru jak długo wyczekiwany Fallout 4, którego nocna (przynajmniej w naszym kraju) prezentacja w trakcie otwierającej targi E3 2015 konferencji studia Bethesda Softworks nie tylko wynagrodziła wszystkim brak snu, ale dodatkowo zdołała napompować do krwi tyle adrenaliny oraz endorfiny, że aby zmrużyć oko po takiej lawinie wrażeń, trzeba by chyba było zainwestować w komorę kriogeniczną. Pokazy gier wideo z Electronic Entertainment Expo przyzwyczaiły nas do swojej wyjątkowej jakości, choć prawdziwą próbą ich autentycznej formy okazywały się najczęściej dopiero pierwsze dni po premierze. Bethesda nie tylko przygotowała masę smakowitych kąsków, przedstawionych w ciekawej i zaskakująco rozciągniętej w czasie formie, ale też nie dała żadnych powodów, by nie ufać jej zapewnieniom i temu, co widzieliśmy na ekranie – tym bardziej że jej najświeższe dzieło trafi w nasze łapki jeszcze w tym roku, a produkcja gry po czterech latach dobiega właśnie końca. Nie przeciągając, zapraszamy na przegląd największych atrakcji, którymi czwarta odsłona cyklu Fallout zdobyła nasze serca w trakcie tegorocznego E3.

NieR sprawił, że w końcu zrozumiałem fenomen Gothica
NieR sprawił, że w końcu zrozumiałem fenomen Gothica

Przed premierą

Brzydki, przestarzały i drewniany - taki wydawał mi się Gothic, fanatyzmu wokół którego nigdy nie potrafiłem pojąć. Zmieniło się to za sprawą pierwszego NieRa oraz jego remastera, którego miałem już okazję wypróbować.

Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra
Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra

Przed premierą

Zanim zagramy w Diablo 4, powróci stary król gatunku, Diablo 2 Resurrected. Problem ze wskrzeszaniem choćby najlepszego monarchy jest taki, że władca może i rządził świetnie, ale państwo się od tego czasu zmieniło. I my też.

Mass Effect: Legendary Edition - lepszej okazji do zagrania nie będzie!
Mass Effect: Legendary Edition - lepszej okazji do zagrania nie będzie!

Przed premierą

Mass Effect i historia Sheparda jest dla dzisiejszych graczy wspomnieniem czasów świetności Bioware. Widziałem fragmenty remastera, rozmawiałem z twórcami i oto czym chcą przekonać graczy do ponownego stawienia czoła Żniwiarzom.