Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Fallout 4 Przed premierą

Przed premierą 15 czerwca 2015, 15:36

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

8 rzeczy, które Fallout 4 zrobi lepiej od Fallouta 3

Ledwo przyszła zapowiedź Fallouta 4 a już wiemy, że w nowego RPG-a Bethesdy zagramy w listopadzie 2015 roku. To nie jedyna dobra wiadomość. Oto 8 rzeczy, którymi Bethesda przekonała nas do nowego Fallouta.

Przeczytaj recenzję Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy

Artykuł powstał na bazie wersji PC.

Choć to niewiarygodne poświęcenie, niektórym z nas absolutnie niemieszczące się w głowie, istnieją gry wideo, dla których warto zarwać niejedną nockę. Fakt faktem, najczęściej są one już po swojej premierze. Tymczasem trafiła nam się perełka takiego kalibru jak długo wyczekiwany Fallout 4, którego nocna (przynajmniej w naszym kraju) prezentacja w trakcie otwierającej targi E3 2015 konferencji studia Bethesda Softworks nie tylko wynagrodziła wszystkim brak snu, ale dodatkowo zdołała napompować do krwi tyle adrenaliny oraz endorfiny, że aby zmrużyć oko po takiej lawinie wrażeń, trzeba by chyba było zainwestować w komorę kriogeniczną. Pokazy gier wideo z Electronic Entertainment Expo przyzwyczaiły nas do swojej wyjątkowej jakości, choć prawdziwą próbą ich autentycznej formy okazywały się najczęściej dopiero pierwsze dni po premierze. Bethesda nie tylko przygotowała masę smakowitych kąsków, przedstawionych w ciekawej i zaskakująco rozciągniętej w czasie formie, ale też nie dała żadnych powodów, by nie ufać jej zapewnieniom i temu, co widzieliśmy na ekranie – tym bardziej że jej najświeższe dzieło trafi w nasze łapki jeszcze w tym roku, a produkcja gry po czterech latach dobiega właśnie końca. Nie przeciągając, zapraszamy na przegląd największych atrakcji, którymi czwarta odsłona cyklu Fallout zdobyła nasze serca w trakcie tegorocznego E3.

Graliśmy w Mount & Blade 2: Bannerlord – na ten sandbox warto czekać
Graliśmy w Mount & Blade 2: Bannerlord – na ten sandbox warto czekać

Przed premierą

W dalekiej Turcji szykuje się nam po cichu średniowieczna piaskownica totalna. Drugi Mount & Blade to gra całkowicie niszowa i wyraźnie nieoszlifowana, ale przy tym powalająca swoją skalą. Nic dziwnego, że powstaje tak długo!

Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy
Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy

Przed premierą

Hell, it's about time – powiedział Findlay w zwiastunie StarCrafta 2 i ten cytat idealnie pasuje do sytuacji Blizzarda. Możliwe, że Diablo 4 będzie takim hack'n'slashem, o jakim zawsze marzyliśmy i pozwoli nam wybaczyć firmie wszystkie potknięcia.

Path of Exile 2 będzie wielkim zagrożeniem dla Diablo 4
Path of Exile 2 będzie wielkim zagrożeniem dla Diablo 4

Przed premierą

Największy rywal Diablo obrał kurs kolizyjny i planuje pokrzyżować plany Blizzarda. Path of Exile 2 to w zasadzie całkiem nowa gra i wygląda na to, że na rynku gier hack’n’slash dojdzie do pojedynku samców alfa o przewodnictwo w stadzie.