Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2015, 12:36

Zaprezentowano cztery nowe grafiki koncepcyjne z Fallouta 4

Firma Bethesda Softworks zaprezentowała cztery grafiki koncepcyjne z nadchodzącego Fallouta 4. Będą one zawarte także w książce The Art of Fallout 4, której premiera planowana jest na 22 grudnia.

Firma Bethesda Softworks na Twitterze podzieliła się z graczami czterema nowymi grafikami koncepcyjnymi do wyczekiwanego Fallouta 4. Wszystkie możecie zobaczyć poniżej: dwie z nich prezentują model androida Synth drugiej generacji, kolejna – kultowy Pancerz Wspomagany, zaś ostatnia to jedna z lokacji, które zapewne zobaczymy w grze. Amerykanie z dumą mówią, że na potrzeby czwartej części postapokaliptycznego cyklu stworzyli dwa razy więcej materiałów, niż do potężnego rozmiarami The Elder Scrolls V: Skyrim. Znaczna część z nich trafi do książki The Art of Fallout 4, która zadebiutuje 22 grudnia – w nieco ponad miesiąc od premiery gry. Możecie ją już teraz zamówić w internetowym sklepie Amazon za 28,06 dolarów (około 105 złotych).

Sam Fallout 4 zadebiutuje 10 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Najnowsze dzieło Bethesdy jest, w słowach samych pracowników studia, ich najbardziej ambitnym z dotychczasowych projektów i widząc jego skalę, trudno w to wątpić. Gra tradycyjnie zaoferuje duży, otwarty świat i charakterystyczny dla serii klimat, dodając do tego jednak wiele nowych opcji, takich jak bogaty system craftingu, możliwość stworzenia własnej wioski czy romansowanie z postaciami sterowanymi przez komputer.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fallout 4
  2. Fallout 4 w akcji, czyli kurz, krew i eksplozje. Wrażenia z pokazu na gamescomie
  3. Fallout 4 – kompendium wiedzy