Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 20 sierpnia 2012, 11:05

autor: Sarge

Zakończono prace nad Borderlands 2 - gra weszła w fazę gold

Prezes studia Gearbox Software powiadomił, że zakończono prace nad grą Borderlands 2, dzięki czemu będzie mogła trafić do tłoczni. Wejście tytułu w fazę gold oznacza, że jego wrześniowa premiera odbędzie się raczej bez przeszkód.

Randy Pitchford ze studia Gearbox Software poinformował za pośrednictwem Twittera, że gra Borderlands 2 uzyskała „złoty” status. Wiadomość oznacza, że premiera długo oczekiwanego tytułu nie powinna już zostać przesunięta.

Zakończono prace nad Borderlands 2 - gra weszła w fazę gold - ilustracja #1
Borderlands 2 to jedna z najgorętszych premier września

Wejście Borderlands 2 w fazę gold oznacza, ze prace nad grą zostały ukończone i może ona trafić do tłoczni. Dotyczy to wersji na wszystkie trzy platformy sprzętowe – PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Co więcej, z wpisu Pitchforda można wywnioskować, że dzieło studia Gearbox Software będzie sprzedawane także za pośrednictwem PlayStation Network. Trudno jedynie powiedzieć, czy zakup cyfrowej wersji przez posiadaczy konsoli firmy Sony będzie możliwy już w dniu premiery.

Borderlands 2 to kontynuacja produkcji stanowiącej połączenie pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Gra zadebiutuje 21 września w Europie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Cenega, która dostarczy na rodzimy rynek wszystkie dostępne edycje.

Borderlands 2

Borderlands 2