Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 7 grudnia 2018, 05:11

Ujawniono The Pathless - nowy intrygujący projekt twórców Abzu

Studio Giant Squid zapowiedziało podczas gali The Game Awards swój następny projekt, przygodową grę akcji The Pathless, i zaprezentowało jej pierwszy zwiastun. Trafi ona na PC i PS4 w przyszłym roku.

Ujawniono The Pathless - nowy projekt twórców Abzu - ilustracja #1

Podczas trwającej gali The Game Awards dowiedzieliśmy się, że The Pathless to kolejny projekt studia Giant Squid, znanego przede wszystkim za sprawą ciepło przyjętej eksperymentalnej gry przygodowej Abzu. Główną bohaterką ich nowej produkcji będzie zamaskowana łuczniczka, a pomoże jej oswojony orzeł. Na razie trudno powiedzieć, na czym dokładnie ma polegać nasze zadanie, wygląda jednak na to, że spory nacisk – prócz eksploracji – zostanie położony na walkę z ogromnymi ognistymi stworzeniami. Pierwszy zwiastun, prezentujący m.in. parę elementów rozgrywki oraz intrygującą oprawę wizualną, możecie zobaczyć poniżej. Gra zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz na PC, za pośrednictwem niedawno uruchomionej platformy Epic Games Store.

  1. The Game Awards 2018 – transmisja live, nagrody, zapowiedzi
Ujawniono The Pathless - nowy projekt twórców Abzu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.