Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 13 listopada 2018, 18:47

autor: Vergil

Następny gameplay z Beyond Good & Evil 2 zobaczymy w grudniu

Firma Ubisoft przygotowuje się do kolejnej prezentacji gameplayu z Beyond Good & Evil 2. Jak się okazuje, na początku przyszłego miesiąca ponownie zobaczymy ten tytuł w akcji.

Jeśli stęskniliście się za Beyond Good & Evil 2, to z pewnością ucieszycie się na wieść, że na początku grudnia będziecie mieli okazję ponownie zobaczyć tę produkcję w akcji. Redakcja serwisu EveryEye wzięła na spytki Guillaume'a Bruniera, czyli starszego producenta tego tytułu, który potwierdził, że następna prezentacja rozgrywki będzie miała miejsce 10 grudnia.

Na tym jednak nie kończą się atrakcje szykowane przez Ubisoft dla fanów serii. Warto bowiem pamiętać, że firma przygotowuje się do wydarzenia BGEFest, które zaplanowano na 2019 rok. Choć pierwotnie miało się ono odbyć jeszcze przed tegoroczną gwiazdką, deweloperzy potrzebują dodatkowego czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ponadto pod koniec 2019 roku twórcy zamierzają oddać w ręce graczy wersję beta omawianej produkcji.

Najwyraźniej twórcy Beyond Good & Evil 2 są zadowoleni z poczynionych przez siebie postępów. - Następny gameplay z Beyond Good & Evil 2 zobaczymy w grudniu - wiadomość - 2018-11-13
Najwyraźniej twórcy Beyond Good & Evil 2 są zadowoleni z poczynionych przez siebie postępów.

Przypomnijmy, że istnienie Beyond Good & Evil 2 firma Ubisoft potwierdziła w maju 2008 roku. Od tamtej pory w temacie tego projektu zdążyła zapanować niepokojąca cisza, która została przerwana przez francuskiego wydawcę dopiero po dziewięciu latach. W międzyczasie autorzy całkowicie zmienili koncepcję – kontynuację uczynili prequelem, który sprawujący nad nim pieczę Michel Ancel opisywał jako „GTA w kosmosie”. Wiemy też, że powodem tej gigantycznej obsuwy był fakt, że dotychczasowa technologia zwyczajnie nie pozwalała twórcom na realizację ambitnych celów, jakie im przyświecają.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Beyond Good & Evil 2
  2. Wszystko o Beyond Good & Evil 2
Następny gameplay z Beyond Good & Evil 2 zobaczymy w grudniu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2