Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2018, 18:17

autor: "Vergil"

Oficjalna zapowiedź PUBG na PS4 – cena, data premiery i trzy edycje

Playerunknown’s Battlegrounds trafi na PlayStation 4 na początku grudnia. Produkcję można nabyć w jednej z trzech edycji, a gracze, którzy zrobią to jeszcze przed premierą, zapewnią sobie dostęp do ekskluzywnych dodatków.

Wrześniowe doniesienia, wedle których Playerunknown's Battlegrounds miało w niedalekiej przyszłości trafić na PlayStation 4, okazały się prawdziwe. Produkcja doczekała się krótkiego zwiastuna oraz daty premiery – jak się okazuje, posiadacze konsoli Sony będą mogli ją sprawdzić 7 grudnia. Chętni już teraz mogą składać zamówienia przedpremierowe, by w ten sposób zapewnić sobie dostęp do bonusowej zawartości w postaci pustynnego stroju Nathana Drake'a z serii Uncharted oraz plecaka Ellie z The Last of Us. Rzućmy więc okiem na materiał wideo oraz ceny i zawartość trzech edycji dostępnych w PlayStation Store.

Edycja Łupieżcy

Najtańszą wersją Playerunknown’s Battlegrounds jest Edycja Łupieżcy, która zawiera wyłącznie samą grę. Wyceniono ją na 124 złote.

Edycja Ocalałego

Drugą wersją Playerunknown's Battlegrounds jest Edycja Ocalałego. Pakiet wyceniono na 209 złotych, a zawiera on samą grę, karnet Premium Event Pass do mapy Vikendi (która ma zostać udostępniona wkrótce), 2300 tak zwanych G-Coins (wirtualnej waluty, którą płacimy w sklepie gry), a także 20000 Battle Points (znanych też jako BP; mowa o wirtualnych pieniądzach, których w przeciwieństwie do G-Coins, nie kupimy za prawdziwą gotówkę).

Edycja Mistrza

Najdroższa, bo wyceniona na 249 złotych, jest Edycja Mistrza. Zawiera ona grę, karnet Premium Event Pass do mapy Vikendi, a także 6000 G-Coins oraz 20000 Battle Points.

7 grudnia zakończy się okres xboksowej ekskluzywności PUBG na konsolowym poletku. - Oficjalna zapowiedź PUBG na PS4 – cena, data premiery i trzy edycje - wiadomość - 2018-11-13
7 grudnia zakończy się okres xboksowej ekskluzywności PUBG na konsolowym poletku.
  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. PUBG – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Playerunknown’s Battlegrounds – PUBG to fenomen roku, ale nie gra roku