Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 9 lutego 2018, 09:27

autor: Aquma

Treyarch pracuje nad tegorocznym Call of Duty – dostaniemy Black Ops 4?

Firma Activision potwierdziła, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, planowaną na 2018 rok grą Call of Duty zajmuje się znane ze stworzenia podserii Black Ops studio Treyarch.

Black Ops powróci w tym roku? - Treyarch pracuje nad tegorocznym Call of Duty – dostaniemy Black Ops 4? - wiadomość - 2018-02-09
Black Ops powróci w tym roku?

Firma Activision potwierdziła dziś, że nad tegorocznym Call of Duty pracuje studio Treyarch – twórcy cieszącej się dużą popularnością pośród graczy podserii Black Ops. Wiadomość ta nie jest wielką niespodzianką, jeśli wziąć pod uwagę, że Black Ops III trafiło na rynek w 2015 roku, a marka Call of Duty jest obecnie tworzona w ramach trzyletniego, rotacyjnego cyklu wydawniczego, w którym biorą udział studia Sledgehammer, Infinity Ward oraz Treyarch.

Na razie nie wiemy co prawda, czy powstająca produkcja to rzeczywiście wyczekiwane Black Ops 4, jednak wskazywałby na to zarówno zdrowy rozsądek (tytuły z tej podserii cieszą się obecnie największą popularnością ze wszystkich Call of Duty, choć udane CoD: WWII nieco się z tego trendu wyłamuje), jak i niedawny tweet scenarzysty Marcusa Sellarsa.

Treyarch pracuje nad tegorocznym Call of Duty – dostaniemy Black Ops 4? - ilustracja #2

Na szczegóły najprawdopodobniej trzeba będzie jeszcze trochę poczekać – tytuły z omawianej serii najczęściej są zapowiadane na wiosnę, w marcu lub kwietniu.

  1. Treyarch – strona oficjalna
Treyarch pracuje nad tegorocznym Call of Duty – dostaniemy Black Ops 4? - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII