Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 lutego 2018, 09:10

Pierwszy teaser filmu Venom

Nieco ponad tydzień po zakończeniu zdjęć do filmu Venom otrzymaliśmy pierwszy materiał filmowy reklamujący produkcję. Prawie dwuminutowy teaser pozwala przyjrzeć się nosicielowi tytułowego symbionta Eddiemu Brockowi, granemu przez Toma Hardy'ego.

Sony Pictures opublikowało pierwszy teaser opartego na komiksach Marvela filmu Venom. Choć materiał trwa prawie dwie minuty, nie zobaczymy w nim tytułowego symbionta. Zamiast tego możemy się bliżej przyjrzeć grającemu główną rolę nosiciela Venoma Tomowi Hardy’emu – aktorowi znanemu z takich filmów jak Mroczny rycerz powstaje, Mad Max: Na drodze gniewu czy serialu Peaky Blinders.

Na razie jeszcze nie zobaczyliśmy tytułowej istoty w całej okazałości. - Pierwszy teaser filmu Venom - wiadomość - 2018-02-09
Na razie jeszcze nie zobaczyliśmy tytułowej istoty w całej okazałości.

Venom w amerykańskich kinach zadebiutuje 6 października 2018 roku. Film osadzony zostanie w tym samym świecie, co zeszłoroczny Spider-Man: Homecoming. Choć prawdopodobnie nie zobaczymy w nim człowieka-pająka, to istnieją spore szanse na gościnny występ jego ludzkiego alter-ego Petera Parkera. W przeciwieństwie do Homecoming, obraz nie będzie częścią Kinowego Uniwersum Marvela.

Za reżyserię filmu odpowiada Ruben Fleischer, na którego dotychczasowy dorobek składa się praca m.in. nad Zombieland oraz Gangster Squad: Pogromcami mafii. Oprócz wspomnianego Toma Hardy’ego w rolach głównych zagrają Michelle Williams (Blue Valentine, Manchester by the Sea) i Woody Harrelson (Iluzja, Igrzyska śmierci, Wojna o planetę małp).

  1. Oficjalna strona Sony Pictures