Warto zagrać

Recenzja Shadow of the Tomb Raider - koniec Lary?

Wasze komentarze

Wiadomość: Telltale zwalnia prawie wszystkich pracowników. To koniec twórców serii The Walking Dead

zagraj w damowe gry
Aktualności
Video
Zagraj za Darmo

Banalne trofea na PS4, czyli...

...jak zdobyć 10 platyn w jeden wieczór
Jak zdobyć 10 platyn w jeden wieczór – poradnik

Platynowanie gier zazwyczaj wymaga wielu godzin poświęconych na doskonałe rozpracowanie każdego etapu albo na żmudny grind. Ale niekoniecznie – prezentujemy dziesięć gier, które bez większych problemów można splatynować naraz w jeden wieczór.

Skąd wzięły się „ruskie jajeczka”?

Historia pewnej konsolki
Od kalkulatora do „ruskich jajeczek”

Game & Watch – przodek GameBoya i DS-a – był jednym z pierwszych globalnych sukcesów japońskiego producenta zabawek na rynku gier wideo.

RED DEAD ZACHWYCA

Jak GTA 6, tylko na Dzikim Zachodzie
Graliśmy w RDR 2 – Red Dead Redemption II zachwyca

Po ponad dwóch godzinach pokazów, rozmów oraz w końcu grania w Red Dead Redemption II wyłania się obraz szalenie ambitnej produkcji, która stara się przede wszystkim stworzyć prawdziwie wciągający, charakterny wirtualny Dziki Zachód.

Recenzja gry FIFA 19 – król kanapowego multi

Recenzja gry FIFA 19 – król kanapowego multi

Dzięki licencji na Ligę Mistrzów oraz dającym zaskakująco dużo frajdy trybom „House Rules” FIFA 19 zrobi furorę przy spotkaniach z zakochanymi w futbolu znajomymi. Szkoda tylko, że w modułach dla samotnych graczy innowacji nie ma praktycznie wcale.

Cartoon Games

Cartoon Games

Recenzja gry The Bard's Tale IV – Staroszkolne RPG

Recenzja gry The Bard's Tale IV – Staroszkolne RPG

Na kontynuację popularnej w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku serii elektronicznych erpegów musieliśmy czekać do schyłku lat dwudziestych wieku następnego. Czy w ogóle warto zawracać sobie dzisiaj głowę The Bard’s Tale IV: Barrows Deep?

Khan Wars - dołącz do gry i zgarnij nagrody!

Khan Wars - dołącz do gry i zgarnij nagrody!

Recenzje kart grafiki RTX 2080 oraz 2080 Ti

Recenzje kart grafiki RTX 2080 oraz 2080 Ti

W sieci pojawiło się już mnóstwo recenzji najnowszych układów graficznych Nvidii – RTX 2080 i 2080 Ti. Czy są opłacalnym zakupem? Zebraliśmy dla Was zestawienie recenzji zagranicznych i rodzimych testerów.

Najciekawiej zapowiadające się gry MMORPG

Najciekawiej zapowiadające się gry MMORPG

Gatunek ten od kilku lat trwa w stagnacji, ale nie znaczy to, że nie ma dla niego nadziei. Przed Wami zestawienie gier, które mogą tchnąć w MMORPG trochę świeżości. Zakładając oczywiście, że wszystkie te projekty zostaną zrealizowane.

Graliśmy w Call of Duty: Blackout – klon PUBG?

Graliśmy w Call of Duty: Blackout – klon PUBG?

Każdy ma swoje battle royale, ma i Activision. Najnowsze Call of Duty zamiast kampanii fabularnej zaoferuje sieciowe starcia w formule 100 graczy, każdy na każdego i ostatni żywy wygrywa. Czy to pozwoli utrzymać się serii na fali kolejny rok?

Beta Red Dead Online w listopadzie

Beta Red Dead Online w listopadzie

Firma Rockstar zapowiedziała Read Dead Online - moduł sieciowy dla nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Będzie on działał na podobnej zasadzie co Grand Theft Auto Online, ale nie zostanie udostępniony na premierę gry.

Newsroom Wiadomości Komiksy Popularne Okazje tygodnia
Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Download Beta Testy Screeny Słownik Gracza Katalog firm
Top Gry
Nowości
Oczekiwane
The Bard's Tale IV: Barrows Deep FIFA 19 Pathfinder: Kingmaker Ring of Elysium 60 Parsecs! Red Dead Redemption II Shadow of the Tomb Raider Spider-Man Euro Truck Simulator 2
TVGRY.pl Video z gier Kino i Seriale
Czytaj o grach Recenzje Publicystyka Przed Premierą Warto Zagrać
Poradniki do gier Kody i Trainery Nowe Poradniki Popularne Poradniki
Gameplay.pl Filmy i seriale Muzyka Gry Książki
Firma GRY-Online S.A. Usługi Premium Kontakt i Pomoc Redakcja

GRYOnline.pl - gry dla każdego i wszystko o grach

Na GRYOnline.pl znajdziesz wiadomości o grach i darmowe gry do grania. Encyklopedia gier zawiera opisy 38543 gier na PC, konsole PS4, Xbox One, Switch, urządzenia mobilne i inne platformy. Znajdziecie u nas 1175 poradniki do gier, 27532 filmy video z gier, w dziale Czytaj o Grach są przygotowane dla Ciebie 2808 recenzje i 2725 zapowiedzi gier oraz growe teksty publicystyczne. Nasza telewizja dla graczy tvgry.pl zaprasza Cię codziennie na nowe programy. W dziale Pobierz znajdziesz pliki związane z grami. Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi graczami, zapraszamy na Forum Dyskusyjne.