Microsoft szykuje darmową wersję Xbox Cloud Gaming z reklamami. Firma jakoby testuje wewnętrznie usługę, która pozwoli graczom streamować wybrane tytuły bez subskrypcji Game Pass – w zamian za oglądanie reklam.
Cosplayerka odtworzyła scenę z dema technologicznego Wiedźmina 4 w prawdziwym życiu. Zachwyciła tym nie tylko internautów, ale również CD Projekt Red.
Miałem okazję spędzić z Olden Era kilka dodatkowych godzin, mając dostęp do znacznie szerszego zestawu frakcji i trybów gry. Olden Era zyskuje nieco przy bliższym poznaniu, ale jednocześnie ukazuje swoje pierwsze drobne wady.
Razem z (niektórymi) bohaterami dotarliśmy do końca pierwszego sezonu serialu Obcy: Ziemia. Produkcja platformy Disney+ podzieliła widzów, bo na każdą zaletę przypada coś, co ciągnie ją w dół. Najgorsze, że zakończenie przekłada ciekawe wątki na później.
Już za ponad miesiąc odbędzie się kolejna edycja Golden Joystick Awards. Plebiscyt zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie.
Xbox Game Pass w teorii dostanie „upgrade”, ale gracze za bardzo zwracają uwagę na o wiele wyższą cenę najdroższego abonamentu, by mieć jakiekolwiek ciepłe słowo dla Microsoftu.
Szukacie dobrych okazji na Steam Autumn Sale? Mamy dla Was listę ciekawych propozycji z gatunku RPG.
Czas oczekiwania na sequel nie był najkrótszy, ale zdecydowanie było warto. Hades 2 nie wymyśla koła na nowo: raczej dopracowuje znaną i lubianą formułę, angażując na długie godziny. Jeden z najlepszych rogalików powrócił.
Miłośnicy serii XCOM i nie tylko znajdą dziś coś dla siebie – prezentujemy 10 najlepszych gier taktycznych, które udowadniają, że gatunek ten zaskakuje różnorodnością oraz przeżywa w ostatnich latach złoty okres.
Plany wykorzystania AI i możliwe zwolnienia po przejęciu EA za 55 mld dolarów wywołały falę krytyki. Głos zabrali m.in. szef Larian Studios, Swen Vincke, oraz aktor Elias Toufexis, uderzając w kierunek obierany przez nowych właścicieli.
W październiku nie zabraknie głośnych premier. Zaczynamy od Ghost of Yotei, aby zahaczyć o Pokemon Legends: Z-A, sprawdzić The Outer Worlds 2 oraz Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. No i jest Battlefield 6, więc będzie w co grać!
wiadomości
Gdy wydawało się, że po podwyżce ceny Xbox Game Passa gorzej już być nie może, okazało się, iż Microsoft, cały na zielono, zabrał subskrybentom wariantu Ultimate usługi ważny bonus i nawet nie raczył o tym poinformować.
wiadomości
wiadomości
wiadomości
wiadomości
wiadomości
Tech
filmy i seriale
wiadomości
wiadomości
Tech
filmy i seriale
wiadomości
filmy i seriale
Tech
artykuł
Razem z (niektórymi) bohaterami dotarliśmy do końca pierwszego sezonu serialu Obcy: Ziemia. Produkcja platformy Disney+ podzieliła widzów, bo na każdą zaletę przypada coś, co ciągnie ją w dół. Najgorsze, że zakończenie przekłada ciekawe wątki na później.
wiadomość
wiadomość
tvgry.pl
15:16
tvgry.pl
12:09
tvgry.pl
39:18
tvgry.pl
15:39
tvgry.pl
9:14
tvgry.pl
17:00
tvgry.pl
12:03
tvgry.pl
11:21
Szukacie dobrej jakości głośnika Bluetooth, a nie chcecie wydawać na niego dużych pieniędzy? Warto więc abyście wzięli pod uwagę Sony ULT FIELD 1.
Na GRYOnline.pl znajdziesz wiadomości o grach i darmowe gry do grania. Encyklopedia gier zawiera opisy 60286 gier na PC, konsole PS4, Xbox One, Switch, urządzenia mobilne i inne platformy. Znajdziecie u nas 1175 poradniki do gier, 48357 filmy video z gier, w dziale Czytaj o Grach są przygotowane dla Ciebie 3202 recenzje i 2878 zapowiedzi gier oraz growe teksty publicystyczne. Nasza telewizja dla graczy tvgry.pl zaprasza Cię codziennie na nowe programy. W dziale Pobierz znajdziesz pliki związane z grami. Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi graczami, zapraszamy na Forum Dyskusyjne. Zobacz również nasz serwis w języku angielskim Gamepressure.com.