Mio Chibana

Mio Chibana ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

19.06.2026 21:20
Mio Chibana
2
odpowiedz
Mio Chibana
1

Ja do dziś CP77 nawet za darmo nie wezmę, a materiały marketingowe W4 mnie odstręczają. W3 było ostatnie dla mnie, a nadchodzący dodatek obejrzę na streamie. Moja konsumenca łaska na pstrym koniu jeździ i raz uciekła nie wróci.

10.06.2026 16:42
Mio Chibana
odpowiedz
Mio Chibana
1

Gaslightować komentującego miast domagać się lepszego standardu dziennikarstwa LOL z was xD

08.06.2026 15:11
Mio Chibana
odpowiedz
Mio Chibana
1

Expedition 33 ograłem z francuskim dubbingiem, STALKER'y i METRO z ukraińskim/rosyjskim dubbingiem, gry z akcją w Polsce chcę ogrywać z polskim dubbingiem. Ja znam jezyki, nie tylko angielski – o imersję tu chodzi.

08.06.2026 15:02
Mio Chibana
odpowiedz
Mio Chibana
1

4,9/10 to straszna lipa

06.09.2025 11:59
Mio Chibana
odpowiedz
4 odpowiedzi
Mio Chibana
1

Kolejna gra w która nie zagram z braku poolskiego dubbingu (The Invincible). Polska gra dziejąca się w Polsce więc chcę dla imersji słyszeć jezyk polski.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl