Ja do dziś CP77 nawet za darmo nie wezmę, a materiały marketingowe W4 mnie odstręczają. W3 było ostatnie dla mnie, a nadchodzący dodatek obejrzę na streamie. Moja konsumenca łaska na pstrym koniu jeździ i raz uciekła nie wróci.
Gaslightować komentującego miast domagać się lepszego standardu dziennikarstwa LOL z was xD