20 września 2005
Bijatyki, Internet, Komiksy, Marvel Comics, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Superbohaterowie.
Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects to gra akcji, która powstała z inicjatywy koncernu Electronic Arts. Program opowiada o perypetiach nowej grupy super-bohaterów o nazwie The Imperfects („Niedoskonali”), którzy stają do walki przeciwko największym postaciom z komiksów firmy Marvel.
Gracze
29 grudnia 2005
Bijatyki, Internet, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Xbox.
Kolejna odsłona słynnej serii zręcznościowych bijatyk od studia Team Ninja. W Dead or Alive 4 pojawia się troje nowych grywalnych postaci: Eliot, mężczyzna walczący stylem Keii Ken, opartym na szybkich ciosach otwartą dłonią, Kokoro, czarnowłosa piękność używająca stylu Akiry z Virtua Fighter, oraz zapaśniczka z twarzą zasłoniętą maską. Oprócz nich zagrać możemy wojownikami znanymi z poprzednich odsłon, m.in. Ryu Hayabusą czy Kasumi. Pod względem mechaniki rozgrywki jest to bijatyka w starym stylu – naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy walczą do upadłego. W Dead or Alive 4 dopracowano zasady kontrataków, by defensywa stała się równie ważna co atak. Pojedynki toczą się na wielopoziomowych arenach, pełnych możliwych do zniszczenia elementów oraz różnych niespodzianek, takich jak przejeżdżające samochody, które da się wykorzystać przeciw oponentowi. Gra zawiera rozbudowane opcje sieciowe, w tym klany i międzynarodowe turnieje, a także poprawioną grafikę i fizykę postaci.
GRYOnline
Gracze
29 marca 2005
Bijatyki, Internet, Multiplayer, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Xbox.
Spikeout: Battle Street należy do gatunku tzw. chodzonych bijatyk i jest konsolową konwersją gry z automatów o identycznej nazwie. Program oferuje przede wszystkim szybką, bezkompromisową rozrywkę oraz kompleksowy tryb gry wieloosobowej.
Gracze
30 czerwca 2005
Bijatyki, 2D, Internet, LAN, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, PS Plus Extra, PS Plus Premium, Singleplayer.
Garou: Mark of Th Wolves to kolejna odsłona słynnej bijatyki 2D, w której spotykają się ze sobą mistrzowie różnorodnych sztuk walki. Akcja nawiązuje do serii Fatal Fury, przywracając jednak jedynie jedną postać z poprzedników.
Gracze
Steam
Butryk89
2 kwietnia 2026
Redakcja GRYOnline.pl
11 lutego 2026
RoyPremium
14 czerwca 2026
Nathandrakexoq
18 czerwca 2026
Nathandrakexoq
5 czerwca 2026
15 czerwca 2005
Bijatyki, 2D, Internet, Multiplayer, Na 2 osoby, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Xbox.
King of Fighters: Maximum Impact - Maniax to xboksowa wersja trójwymiarowego debiutu w serii efektownych bijatyk. Wcielamy się w jednego z dobrze nam znanych wojowników bądź wybieramy którąś z nowych postaci i walczymy w jednym z pięciu trybów.
Gracze