Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiXBOX
Okładka King of Fighters: Maximum Impact - Maniax (XBOX)
OkładkaKing of Fighters: Maximum Impact - Maniax (XBOX)

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax XBOX

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax to xboksowa wersja trójwymiarowego debiutu w serii efektownych bijatyk. Wcielamy się w jednego z dobrze nam znanych wojowników bądź wybieramy którąś z nowych postaci i walczymy w jednym z pięciu trybów.

Bijatyki | 2D | na 2 osoby | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax Premiera XBOX

15czerwca2005

producent: SNK Playmore wydawca: SNK Playmore Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do King of Fighters: Maximum Impact - Maniax

Dead or Alive 3

Mortal Kombat: Deadly Alliance

Fight Night 2004

King of Fighters: Maximum Impact - debiut w trójwymiarze popularnej serii japońskich bijatyk - w wersji na Xbox'a. W King of Fighters: Maxiumum Impact - Maniax spotykamy się z bohaterami znanymi z poprzednich odsłon, a także z nowymi wojownikami, których jest tu w sumie dziesiątka. Dzięki nowym możliwościom, związanym z przeniesieniem gry w 3D, walki są bardziej efektowne i złożone.

Motywem przewodnim King of Fighters: Maximum Impact - Maniax są wojny gangów, które pragną rządzić podziemnym światem zwanym Southtown. Niewielka grupa pragnąca odbić miasto stara się zorganizować spotkanie z maniakalnym przywódcą jednego z najpoteżniejszych gangów - Mefistofelesem. Aby do niego doszło, któryś z członków musi udowodnić swoją wartość, pokonując najlepszych wojowników świata. W grze możemy ciągnąć wątek, włączając tryb Story, albo zabawić się w jednym z pozostałych trybów: VS Battle (walka z żywym przeciwnikiem), Survival (pokonać jedną postacią jak najwięcej przeciwników) bądź Practice (trening).

Walki są bardzo efektowne, a to dzięki między innymi dzięki nowemu systemowi wyprowadzania combosów. W trakcie zabawy odkrywamy ukryte przez twórców dodatki - nowe stroje czy areny. Plusem jest dobra oprawa graficzna - postacie przypominają do bólu te znane z dwuwymiarowych odsłon King of Fighters.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 4.4 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI King of Fighters: Maximum Impact - Maniax

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

King of Fighters: Maximum Impact - Maniax Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live